TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Paslaugų vadyba

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 13.11 SoldOut

Knygos "Paslaugų vadyba" aprašymas

Autorė pateikia šiuolaikines paslaugų vadybos problemų sampratas ir sprendimo būdus, susiejus juos su paslaugų įmonių patirtimi ir praktika. Knyga naudinga ne tik studijuojantiems paslaugų vadybą, bet ir verslo visuomenei, besidominčiai šia dinamiška ūkio sritimi, turinčia didelę verslo ateitį.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Paslaugų vadyba"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Birutė Vengrienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Paslaugų vadyba", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Paslaugų vadyba" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Paslaugų vadyba" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Paslaugų vadyba"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Birutė Vengrienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Paslaugų vadyba" perkama kartu