Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Paslėpti lobiai: vaiko vidinio pasaulio žemėlapis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Knygą turime sandėlyje
2012-07-12 Ramunė

Nuostabi knyga kaip ir pirmoji. Parasyta paprastai, lengvai skaitoma. Labai naudinga specialistams..Rekomenduoju.


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 10.13 SoldOut

Knygos "Paslėpti lobiai: vaiko vidinio pasaulio žemėlapis" aprašymas

Knygoje apžvelgiamas psichoterapijos procesas: kaip vaikas ar paauglys patenka pas specialistą, kas vyksta, kokiais būdais suteikiama pagalba. Naudodama įvairias saviraiškos priemones, autorė jautriai ir supratingai prisiliečia prie vaiko vidinio pasaulio, skatina atsiverti gyvenimui, atrasti savo savastį ir išmokti pasirūpinti savimi. Tai jau antroji V. Oaklander knyga (pirmoji – „Langas į vaiko pasaulį“), skirta tiek su vaikais dirbantiems specialistams, tiek tėvams.
Pati užauginusi tris vaikus, dr. Violet Oaklander yra unikali psichoterapeutė – dirbdama su vaikais ji sugebėjo suderinti Geštalto terapijos teoriją, filosofiją ir praktiką, naudodama gausybę ekspresyvių technikų. Už savo nuopelnus V. Oaklander yra pripažįstama tarptautiniame lygyje.  Nuo 1999m. greta psichoterapinio darbo su vaikais ir šeimomis, ji daug dėmesio skyrė mokymams, seminarams, supervizavimui ir rašymui. Kaip seminarų vedančioji ir supervizorė daug keliavo po visą pasaulį.
Tai jau antroji autorės knyga lietuvių kalba (2006m. išleista pirmoji jos knyga – „Langas į vaiko pasaulį“). Taip pat ji yra parašiusi straipsnių žurnalams bei skyrių kolegų knygose, įrašiusi audio ir videoįrašų apie psichoterapinį darbą su vaikais. Nuo 2007 metų  V. Oaklander pasitraukė iš aktyvaus profesinio gyvenimo, jos darbus tęsia pelno nesiekianti organizacija – „Violet Solomon Oaklander Foundation“ (daugiau informacijos apie fondo veiklą galite rasti tinklapyje www.vsof.org).Kiti taip pat domėjosi


2012-07-12

Nuostabi knyga kaip ir pirmoji. Parasyta paprastai, lengvai skaitoma. Labai naudinga specialistams..Rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Paslėpti lobiai: vaiko vidinio pasaulio žemėlapis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Paslėpti lobiai: vaiko vidinio pasaulio žemėlapis", Violet Oaklander. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Violet Oaklander su knyga "Paslėpti lobiai: vaiko vidinio pasaulio žemėlapis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Paslėpti lobiai: vaiko vidinio pasaulio žemėlapis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Violet Oaklander. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Paslėpti lobiai: vaiko vidinio pasaulio žemėlapis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Paslėpti lobiai: vaiko vidinio pasaulio žemėlapis" perkama kartu