0

Pasmerktas mirti: kovinga Jordano Poškaičio gyvenimo istorija

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pasmerktas mirti: kovinga Jordano Poškaičio gyvenimo istorija

  • Leidėjas: Naujasis lankas
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 133
  • ISBN ar kodas: 9786094740343

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pasmerktas mirti: kovinga Jordano Poškaičio gyvenimo istorija" aprašymas

- ilgai brandintas biografinis leidinys apie sūnaus Jordano Poškaičio - vieno ryškiausių rytų kovos menų kovotojo išlikimo kovas ringe ir gyvenime, apie skausmų paženklintą kūdikystę ir vaikystę, apie asmenybės brandą, kelią į didijį sportą.

Knyga "Pasmerktas mirti: kovinga Jordano Poškaičio gyvenimo istorija" - puiki motyvacinė priemonė, kaip nenuleisti rankų ir siekti užsibrėžto tikslo, nors kartais, atrodo, kad viskas prarasta...

Parašykite atsiliepimą apie "Pasmerktas mirti: kovinga Jordano Poškaičio gyvenimo istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mada, sportas

Vidimanta Kazimiera Poškaitienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pasmerktas mirti: kovinga Jordano Poškaičio gyvenimo istorija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pasmerktas mirti: kovinga Jordano Poškaičio gyvenimo istorija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pasmerktas mirti: kovinga Jordano Poškaičio gyvenimo istorija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pasmerktas mirti: kovinga Jordano Poškaičio gyvenimo istorija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vidimanta Kazimiera Poškaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pasmerktas mirti: kovinga Jordano Poškaičio gyvenimo istorija" perkama kartu