TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Pasmerkti pražūčiai. Kovos Rytų Prūsijoje 1944–1945

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 3.939 SoldOut

Knygos "Pasmerkti pražūčiai. Kovos Rytų Prūsijoje 1944–1945 " aprašymas

1944-ųjų pabaiga. Raudonoji armija įsiveržė į Rytų Prūsiją. Žmonės paniškai bėga nuo žiauraus priešo. Kariai stoja į žūtbūtinę kovą, nes žino, kad tik jie gali pristabdyti raudonąją ordą ir suteikti tautiečiams laiko išsigelbėti.

Karo sūkuryje atsiduria 1926 m. Rytprūsiuose gimęs lietuvių kilmės karys savanoris Günteris Emanuelis Baltuttis. Vokiečiams prarandant pozicijas visiems laikams už nugaros lieka jo gimtųjų Rytprūsių miesteliai: Builynai, Prūsa, Ūdravangis, Kryžbarkas, Šventapilė, Žintai, Gumbinė.

G. E. Baltuttis išgyveno, ką pralaimėtojams reiškia besibaigiantis karas: tai ne tik civilių ir bendražygių mirtys, šaltis, maisto ir miego trūkumas, bet ir mąžtančios šovinių atsargos, menkstanti karių kovinė dvasia ir kartais abejonių keliantys ar į atvirą pražūtį vedantys karinės vadovybės sprendimai.

Iš vokiečių kalbos vertė Asta Dvilaitienė


  • Autorius: Günter Emanuel Baltuttis
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268208

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasmerkti pražūčiai. Kovos Rytų Prūsijoje 1944–1945 "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Günter Emanuel Baltuttis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pasmerkti pražūčiai. Kovos Rytų Prūsijoje 1944–1945 ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pasmerkti pražūčiai. Kovos Rytų Prūsijoje 1944–1945 " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pasmerkti pražūčiai. Kovos Rytų Prūsijoje 1944–1945 " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pasmerkti pražūčiai. Kovos Rytų Prūsijoje 1944–1945 "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Günter Emanuel Baltuttis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pasmerkti pražūčiai. Kovos Rytų Prūsijoje 1944–1945 " perkama kartu