0

Paspausk – mes kalbame! Miško gyventojai

  • Nuolaida knygai -60%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 17,29 €*
Sutaupote: 10.30 € (60%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Paspausk – mes kalbame! Miško gyventojai

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 24x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9789955228851

2021-01-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Paspausk – mes kalbame! Miško gyventojai" aprašymas

ums, vaikai, tikriausiai smalsu sužinoti, kaip „kalba“ miško gyvūnai, ką jie ėda, kas jiems būdinga, kurių žvėrių reikia saugotis? Tuomet atsiverskite šią smagią ir įdomią knygelę. Eiliuotas tekstas, spalvingos fotografijos ir gyvūnų balsai padės pažinti miško žvėris.

Parašykite atsiliepimą apie "Paspausk – mes kalbame! Miško gyventojai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos su garsais

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Paspausk – mes kalbame! Miško gyventojai, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Paspausk – mes kalbame! Miško gyventojai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Paspausk – mes kalbame! Miško gyventojai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Paspausk – mes kalbame! Miško gyventojai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Paspausk – mes kalbame! Miško gyventojai" perkama kartu