0

Pastogės Lietuva: Pogrindžio, Sąjūdžio ir Laisvės kronika

  • Nuolaida knygai -39%
Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 4.90 € (39%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pastogės Lietuva: Pogrindžio, Sąjūdžio ir Laisvės kronika

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 462
  • ISBN ar kodas: 9789955656975

2021-01-31 7.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pastogės Lietuva: Pogrindžio, Sąjūdžio ir Laisvės kronika" aprašymas

Algirdas Patackas - rezistentas, Sąjūdžio veikėjas, Kovo 11-sios Akto signataras, netikėtų kultūrologijos ir mitologijos įžvalgų autorius, emocingas publicistas. Į šią knygą "Pastogės Lietuva: Pogrindžio, Sąjūdžio ir Laisvės kronika" sutelkti jo tekstai aprėpia ilgą laiko tarpsnį - nuo pogrindyje gimusių iki dabarties rūpesčių įkvėptų, ir visą skirtingų žanrų paletę - nuo kultūrologinių esė iki publicistinių pasisakymų, nuo pokalbių, kur autorius tėra mąslus klausinėtojas iki poetinių proveržių.

Dirginančios ir provokuojančios mintys apie Lietuvos istorinę lemtį čia tampa šaltiniu įžvalgoms apie jos šiandieną, o apmąstymai, grindžiami asmeniniais išgyvenimais, perauga į universalias istoriosofines schemas.

Unikalus knygos "Pastogės Lietuva: Pogrindžio, Sąjūdžio ir Laisvės kronika" segmentas - Algirdo Patacko pogrindyje leisto žurnalo "Pastogė" faksimilės. Tai ne tik rezistencijos liudijimas, bet ir naujame kultūriniame kontekste naujai nuskambantis raginimas atrasti Pastogės Lietuvą - bent jau sau pačiam.

Parašykite atsiliepimą apie "Pastogės Lietuva: Pogrindžio, Sąjūdžio ir Laisvės kronika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Politika

Algirdas Patackas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pastogės Lietuva: Pogrindžio, Sąjūdžio ir Laisvės kronika, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pastogės Lietuva: Pogrindžio, Sąjūdžio ir Laisvės kronika aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pastogės Lietuva: Pogrindžio, Sąjūdžio ir Laisvės kronika už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pastogės Lietuva: Pogrindžio, Sąjūdžio ir Laisvės kronika? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Patackas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pastogės Lietuva: Pogrindžio, Sąjūdžio ir Laisvės kronika" perkama kartu