0

Pašvitinys (28-oji papildyta ir patikslinta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga)

Kaina internetu: 32,99 €
Kaina knygyne: 37,69 €*
Sutaupote: 4.70 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Pašvitinys (28-oji papildyta ir patikslinta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga)

  • Leidėjas: Versmė
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 18x28, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 1540
  • ISBN ar kodas: 9786098148046

2021-02-28 32.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pašvitinys (28-oji papildyta ir patikslinta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga)" aprašymas
„Pašvitinys“ – 28-oji šimtatomės Lietuvos valsčių serijos monografija, skiriama 375-osioms miestelio pirmojo paminėjimo istoriniuose šaltiniuose metinėms (1637–2012), Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui (1918–2018) bei kitoms Lietuvai svarbioms istorinėms sukaktims.

Joje skaitytojui pristatoma dalis pietinės Žiemgalos arba šiaurinės Lietuvos pakraščio, įeinanti į Žiemgalos lygumą, bet jau turinti šiokių tokių kalbinių skirtumų. Čia, kaip ir kitose šios serijos knygose, aprašoma gamta, laikmečių palikti pėdsakai ir tuos pėdsakus palikę žmonės. Aštuoniasdešimt devyni 127-ių straipsnių autoriai, kurių daugumos šaknys Pašvitinyje ar jo apylinkėse, apie tai ir pasakoja. Pasakojimas nėra visiškai vienalytis, tačiau jis pateikia kuo platesnę valsčiaus praeities pažinimo medžiagą.
Monografijoje „Pašvitinys“ aprašomi tie pašvitiniečių dvasinės kultūros bruožai, kurių pažinimo negalima aptverti administracinėmis ribomis, nes kalbos, tautosakos ir ypač mitologijos dalykai jose netelpa, jie tartum apsijungia su pateiktais jau išleistose serijos monografijose „Lygumai. Stačiūnai“ ir „Žeimelis“.

Parašykite atsiliepimą apie "Pašvitinys (28-oji papildyta ir patikslinta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pašvitinys (28-oji papildyta ir patikslinta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Pašvitinys (28-oji papildyta ir patikslinta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pašvitinys (28-oji papildyta ir patikslinta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pašvitinys (28-oji papildyta ir patikslinta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pašvitinys (28-oji papildyta ir patikslinta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga)" perkama kartu