0

Pasyvios ir aktyvios metodikos laikysenai koreguoti

Internetu: 11,99 €
Knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (8%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Pasyvios ir aktyvios metodikos laikysenai koreguoti

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 84
  • ISBN ar kodas: 9786094543661

2020-06-30 11.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga „Pasyvios ir aktyvios metodikos laikysenai koreguoti" yra aktuali ir reikalinga kineziterapijos bei kitos reabilitacijos krypties studentų studijoms. Ji taip pat yra svarbi visiems pedagogams, kūno kultūros mokytojams, dirbantiems mokyklose, medikams. Metodinė knyga skirta studentų teorinėms žinioms ir praktiniams įgūdžiams tobulinti.


Knygoje aprašomos metodikos skirtos teorines žinias pritaikyti praktikoje, o tai labai reikalinga studentams pritaikant jas praktikoje. Kūno kultūros mokytojai galės šiomis metodikomis koreguoti laikyseną individualiose kūno kultūros pamokose moksleiviams, turintiems ydingą laikyseną.


Knygoje aiškiai ir nuosekliai aptariamos trys skirtingos metodikos, kurios pateikiamos pagal poveikį nuo pasyvių link aktyvių. Naudojant šias metodikas, užsitvirtina raumens ilgis ir taisyklinga sąnario padėtis. Nugaros segmentinis masažas - tai pasyvi metodika, kuri sušildo audinius, juos stimuliuoja ir paruošia aktyviam darbui. Hatha joga - tai tempimo pratimai, kurių metu išgaunama taisyklinga sąnario biomechanika. Kineziterapija su „Gymnic" kamuoliu - NDT (Neurodinaminė terapija) metodika - tai metodika, kurią taikant per rotaciją paliečiami giliausi ir trumpiausi laikyseną koreguojamieji pasturaliniai raumenys, laikantys kūną taisyklingai pasipriešinant gravitacinei jėgai.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu