Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pati geriausia knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 10.11 SoldOut

Knygos "Pati geriausia knyga" aprašymas

Kasdieninėje virtuvėje gali būti ne tik nešvarių indų. Dar - kūrybos. Jos daug - tradicinį baziliką beriant ne į mėsos patiekalus, bet į arbatos puodelį, o pavasario gėles pienes tvarkingai sluoksniuojant šaldiklyje.
Kaip prisijaukinti prieskonius, kokiuose produktuose „gyvena“ baubas? Pagaliau - „Pati geriausia knyga“ nebūtų pati geriausia, jei jos gerumas apsiribotų tik virtuve. Todėl knygoje - buities ir interjero patarimai, įvairios smulkmenos, lietuviškų pievų turtas.

Be to, galbūt kartu su knygos konsultantėmis - profesionaliomis kūno rengybos trenerėmis, pasaulio „Mis figūra“ čempionėmis Sigita ir Sonata jums pavyks atsikratyti nereikalingų kilogramų?

Tai - dar ne viskas. Gražiame kūne turi gyventi graži siela. Kunigas egzorcistas Arnoldas Valkauskas sako, jog namai ir širdis bus ramūs tik tuomet, jei mūsų siela nebus sujaukta tarsi plaukų kuokštai. Tačiau ką daryti, kai kūliais verčiasi gyvenimas, kai, galbūt, apsigyvena nelabasis? Tai - krūpčioti verčiantys dalykai. Sujauktas gyvenimas – kur kas rimčiau, nei po vakarienės neišplauti indai.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pati geriausia knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pati geriausia knyga", Jurgita Vilčinskienė, Irma Vilčinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jurgita Vilčinskienė, Irma Vilčinskienė su knyga "Pati geriausia knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pati geriausia knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgita Vilčinskienė, Irma Vilčinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pati geriausia knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pati geriausia knyga" perkama kartu