0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pati pirmoji spalvinimo knyga (mėlyna)

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 1.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pati pirmoji spalvinimo knyga (mėlyna)" aprašymas


Labai naudinga mažiems vaikeliams knyga.

Lavina smulkiąją motoriką. Skatina mokytis rašyti. Vysto akių-rankų koordinaciją. Padeda atpažinti jausmus. Skatina sutelkti dėmesį ir susikaupti. Padeda atsipalaiduoti ir ugdyti kantrybę. Lavina kūrybingumą. Ugdo pasitikėjimą savimi ir savivertę. Padeda mokytis pažinti spalvas, atspalvius, linijas, figūras ir formas.

Tačiau svarbiausia mažylis smagiai praleis laiką!
  • Autorius:
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9799986230051

Parašykite atsiliepimą apie "Pati pirmoji spalvinimo knyga (mėlyna)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos spalvinimo knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pati pirmoji spalvinimo knyga (mėlyna)", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Pati pirmoji spalvinimo knyga (mėlyna)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pati pirmoji spalvinimo knyga (mėlyna)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pati pirmoji spalvinimo knyga (mėlyna)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pati pirmoji spalvinimo knyga (mėlyna)" perkama kartu