0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pats atsisveikinu su depresija

Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pats atsisveikinu su depresija


2021-07-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pats atsisveikinu su depresija" aprašymas

Knygos "Pats atsisveikinu su depresija" autorius - rašytojas pozityvistas, eilę metų bendradarbiauja su Vilniaus miesto psichikos centro Psichoterapinio skyriaus vedėju, žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku, yra Lietuvos „Žinijos" Pozityvistų klubo steigėjas, lektorius, seminarų vedėjas.

Šioje knygoje "Pats atsisveikinu su depresija" jis aprašo nuo depresijos besigydančių pacientų sveikimo istorijas, ieško kelių, kaip stiprinti savo dvasinę sveikatą, įgyti pasitikėjimo savimi, džiaugtis gyvenimo pilnatve.

Knyga "Pats atsisveikinu su depresija" skirta visiems, besidomintiems dvasinės energijos ir sveikatos temomis.


  • Autorius: Jeronimas Laucius
  • Leidėjas: Trys žvaigždutės
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094310973

Parašykite atsiliepimą apie "Pats atsisveikinu su depresija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Streso, nerimo ir pykčio valdymo knygos

Jeronimas Laucius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pats atsisveikinu su depresija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pats atsisveikinu su depresija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pats atsisveikinu su depresija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pats atsisveikinu su depresija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jeronimas Laucius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pats atsisveikinu su depresija" perkama kartu