0

Pats atsisveikinu su depresija

Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pats atsisveikinu su depresija

  • Leidėjas: Trys žvaigždutės
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9786094310973

2020-12-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pats atsisveikinu su depresija" aprašymas

Knygos "Pats atsisveikinu su depresija" autorius - rašytojas pozityvistas, eilę metų bendradarbiauja su Vilniaus miesto psichikos centro Psichoterapinio skyriaus vedėju, žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku, yra Lietuvos „Žinijos" Pozityvistų klubo steigėjas, lektorius, seminarų vedėjas.

Šioje knygoje "Pats atsisveikinu su depresija" jis aprašo nuo depresijos besigydančių pacientų sveikimo istorijas, ieško kelių, kaip stiprinti savo dvasinę sveikatą, įgyti pasitikėjimo savimi, džiaugtis gyvenimo pilnatve.

Knyga "Pats atsisveikinu su depresija" skirta visiems, besidomintiems dvasinės energijos ir sveikatos temomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Pats atsisveikinu su depresija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nerimo, streso ir pykčio valdymas

Jeronimas Laucius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pats atsisveikinu su depresija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pats atsisveikinu su depresija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pats atsisveikinu su depresija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pats atsisveikinu su depresija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jeronimas Laucius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pats atsisveikinu su depresija" perkama kartu