⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Paukščių čiulbėjimas (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.99 SoldOut

Knygos "Paukščių čiulbėjimas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Britų autoriaus Sebastian Faulks knyga „Paukščių čiulbėjimas“ yra poetiškas, širdį daužantis romanas apie karo žiaurumus bei viltį, neblėstančią net pačiomis skaudžiausiomis aplinkybėmis. Autorius meistriškai rašo elegantišką prozą ir kuria gerai įsimenamus charakterius, jis geba apjungti aistringą ir erotišką meilės istoriją su sunkiai suvokiamu karo siaubu.

1910-ieji metai. Į šiaurės Prancūziją atkeliauja jaunas anglas Stivenas Reisfordas. Čia jis įsikuria Azerų namuose, kuriuose sutinka Izabelę – jauną moterį, kuri kenčia nelaimingoje santuokoje. Tarp Stiveno ir Izabelės įsiplieskia kibirkštis ir jaunuoliai įsitraukia į aistringą meilės romaną. Rašytojas skaitytojams leidžia pajusti iš tiesų kibirkščiuojančią erotišką atmosferą. Galiausiai Izabelė įgauna drąsos palikti savo vyrą bei susikurtą patogų gyvenimą ir iškeliauti kartu su Stivenu. Deja, prasidėjęs Pirmasis pasaulinis karas netikėtai nutraukia mylimųjų santykius. Vyras užsirašo į savanorius ir išvyksta į frontą.

Sebastian Faulks romane „Paukščių čiulbėjimas“ detaliai aprašo mūšių scenas. Dėl savo realistiškumo bei žiaurumo, jos gali būti sunkiai skaitomos. Skaitytojai įtraukiami į Stiveno išgyvenimus bei asmeninę dramą. Vaizdžiai piešiamas karo beprasmiškumas ir jo pasekmės. Autorius sumaniai į pasakojimą įtraukė Elizabetos – Stiveno anūkės – skyrius, taip leisdamas skaitytojams pailsėti nuo karo vaizdų. Istorija tęsiasi ne vieną dešimtmetį įrodydama, kad nei meilė, nei viltis niekada neblėsta.

„Paukščių čiulbėjimas“ – britų klasika, kuri nepaliks abejingų. Meilė, viltis, pasaulio ir asmens tragedija, beviltiškumo ir beprasmybės jausmas, nuostabios scenos, aprašymai – visa tai daro šį romaną nepakartojamu ir įsimintinu ilgam. Knyga laikoma vienu geriausių istorinių romanų apie Pirmąjį pasaulinį karą.

Sebastian Faulks gimė 1953-iais metais. Jis yra britų autorius ir žurnalistas. Po studijų Sebastian Faulks dirbo mokytoju privačioje mokykloje, vėliau žurnalistu leidiniuose „Daily“ ir „Sunday Telegraph“, vėliau tapo „The Independent“ redaktoriumi. Pirmąjį romaną autorius prašė 1984-tais metais. 1993-iais metais pasirodžiusi istorinė knyga „Paukščių čiulbėjimas“ atnešė autoriui netikėtą sėkmę ir jis atsisakęs kitų darbų atsidėjo vien knygų rašymui. 2010-tais metais pagal šią knygą buvo pastatytas spektaklis, o 2012-tais metais BBC pagal romaną „Paukščių čiulbėjimas“ sukūrė dviejų dalių televizijos dramą.

Iš anglų kalbos vertė Paulė Žakevičienė


  • Autorius: Sebastian Faulks
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 544
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955139027-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Paukščių čiulbėjimas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Paukščių čiulbėjimas (knyga su defektais)", Sebastian Faulks. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sebastian Faulks su knyga "Paukščių čiulbėjimas (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Paukščių čiulbėjimas (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sebastian Faulks. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Paukščių čiulbėjimas (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Paukščių čiulbėjimas (knyga su defektais)" perkama kartu