0

Paukštininkystė

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2019-03-04 Linas Smaidžiūnas

zjbys

Informacija

Paukštininkystė

  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9955-9563-7-2

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Paukštininkystė" aprašymas
Antrame, papildytame knygos leidime aprašomos paukščių biologinės ir ūkio savybės, supažindinama su šiuolaikiniais paukštininkystės ūkio principais. Patariama, kaip teisingai parinkti veisles, tinkamai auginti, lesinti ir prižiūrėti paukščius, kad padidėtų jų produktyvumas ir mažėtų produkcijos savikaina. Knyga skirta ūkininkams, paukščių fermų darbuotojams, žemės ūkio mokyklų studentams ir moksleiviams bei visiems, kas domisi paukščiais ir paukštininkyste.
2019-03-04

zjbys

2010-03-03

Elena Birutė Aniulienė

Parašykite atsiliepimą apie "Paukštininkystė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Paukštininkystė, kurią skaitytojams dovanoja Elena Birutė Aniulienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Elena Birutė Aniulienė su knyga Paukštininkystė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Paukštininkystė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elena Birutė Aniulienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Paukštininkystė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Paukštininkystė" perkama kartu