0

Pavasarį paukščiai sugrįžta

  • Nuolaida knygai -74%
Kaina internetu: 3,79 €
Kaina knygyne: 14,19 €*
Sutaupote: 10.40 € (74%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pavasarį paukščiai sugrįžta

  • Leidėjas: Vox Altera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 16x24, minkšti vršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786098088144

2020-10-31 3.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pavasarį paukščiai sugrįžta" aprašymas
"Pavasarį paukščiai sugrįžta" - karinė istorinė apybraiža.

Remdamasis biografinėmis knygomis bei atsiminimais ir archeologinių tyrinėjimų medžiaga, autoriaus seka vieno vokiečių parašiutininkų dalinio pėdsakais Antrojo pasaulinio karo metais. Lydėdamas pagrindinį veikėją, skaitytojas įtraukiamas į kautynių sūkurius Lenkijoje, Belgijoje, Kretoje, Šiaurės Afrikoje ir Lietuvoje.
Pasak autoriaus, mintis rašyti istorinę apybraižą kilo Rumšiškių miške aptikus Antrojo pasaulinio karo metų vokiečių apkasus. „Archeologinių kasinėjimų metu buvo ištirtas vienas apkasas, į kurį pataikė 120 mm minosvaidžio mina. Akyse piešėsi įvairūs vaizdai, o vaizduotę skatino gausybė radinių ir niūrus, drėgnas miškas pelkės pakrašty."

Autorius, profesionalus Lietuvos kariuomenės narys, jau yra išleidęs vieną knygą - atsiminimus apie pirmojo specialiųjų pajėgų eskadrono „Erelis 02" misiją Afganistane „Trisplavio erelio skrydis".

Parašykite atsiliepimą apie "Pavasarį paukščiai sugrįžta"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: II-asis pasaulinis karas

Ernestas Kuckailis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pavasarį paukščiai sugrįžta, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pavasarį paukščiai sugrįžta aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pavasarį paukščiai sugrįžta už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pavasarį paukščiai sugrįžta? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ernestas Kuckailis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pavasarį paukščiai sugrįžta" perkama kartu