0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pavasaris. Inovatyvi programa XXI a. tėvams ir pedagogams

Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pavasaris. Inovatyvi programa XXI a. tėvams ir pedagogams


2021-05-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pavasaris. Inovatyvi programa XXI a. tėvams ir pedagogams" aprašymas
"Ši knyga – langas į tai, kaip galime sėkmingai ugdyti vaiką, atsižvelgdami į jo amžiaus tarpsnių ypatumus ir naujausius mokslinius tyrimus.
Pradėjusi dirbti su ikimokyklinio amžiaus vaikais (o vėliau ir pradinukais) pastebėjau, kad vaikai ugdomi nenatūraliai – tarsi vaikas kiaurą dieną lankytų daugybę būrelių. Matematika, dailė, kūno kultūra, lietuvių kalba, anglų kalba, muzika, pasaulio pažinimas – tarpusavyje nesusiję dalykai: skaičiuojame varnas, dainuojame apie kates, o per pasaulio pažinimą kalbame apie ąžuolus. Stebint vaikus, gilinantis į įvairių mokslininkų darbus, gimė kontekstinio ugdymo idėja. Vaikams būtina ne tik aiški struktūra, bet ir kūrybinė laisvė, o visą ugdymo(si) kelią turi jungti bendros temos.
Kviečiu augti kartu su vaiku – žaismingai ir prasmingai, atsižvelgiant į aplinkos bei kultūrinį kontekstą. Metų laikai šiose knygose jums atsiskleis visu grožiu ir paliks prisiminimus apie tai, kokie jie buvo turiningi ir kiek daug padėjo išmokti."

Austėja Landsbergienė

  • Autorius: Austėja Landsbergienė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 148
  • Formatas: 21x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090131589

Parašykite atsiliepimą apie "Pavasaris. Inovatyvi programa XXI a. tėvams ir pedagogams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Austėja Landsbergienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pavasaris. Inovatyvi programa XXI a. tėvams ir pedagogams, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pavasaris. Inovatyvi programa XXI a. tėvams ir pedagogams aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pavasaris. Inovatyvi programa XXI a. tėvams ir pedagogams už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pavasaris. Inovatyvi programa XXI a. tėvams ir pedagogams? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Austėja Landsbergienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pavasaris. Inovatyvi programa XXI a. tėvams ir pedagogams" perkama kartu