-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pavasaris. Inovatyvi programa XXI a. tėvams ir pedagogams

Kaina: 4,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 4.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pavasaris. Inovatyvi programa XXI a. tėvams ir pedagogams" aprašymas

"Ši knyga – langas į tai, kaip galime sėkmingai ugdyti vaiką, atsižvelgdami į jo amžiaus tarpsnių ypatumus ir naujausius mokslinius tyrimus.
Pradėjusi dirbti su ikimokyklinio amžiaus vaikais (o vėliau ir pradinukais) pastebėjau, kad vaikai ugdomi nenatūraliai – tarsi vaikas kiaurą dieną lankytų daugybę būrelių. Matematika, dailė, kūno kultūra, lietuvių kalba, anglų kalba, muzika, pasaulio pažinimas – tarpusavyje nesusiję dalykai: skaičiuojame varnas, dainuojame apie kates, o per pasaulio pažinimą kalbame apie ąžuolus. Stebint vaikus, gilinantis į įvairių mokslininkų darbus, gimė kontekstinio ugdymo idėja. Vaikams būtina ne tik aiški struktūra, bet ir kūrybinė laisvė, o visą ugdymo(si) kelią turi jungti bendros temos.
Kviečiu augti kartu su vaiku – žaismingai ir prasmingai, atsižvelgiant į aplinkos bei kultūrinį kontekstą. Metų laikai šiose knygose jums atsiskleis visu grožiu ir paliks prisiminimus apie tai, kokie jie buvo turiningi ir kiek daug padėjo išmokti."

Austėja Landsbergienė

  • Autorius: Austėja Landsbergienė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 148
  • Formatas: 21x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090131589

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pavasaris. Inovatyvi programa XXI a. tėvams ir pedagogams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Austėja Landsbergienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pavasaris. Inovatyvi programa XXI a. tėvams ir pedagogams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pavasaris. Inovatyvi programa XXI a. tėvams ir pedagogams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pavasaris. Inovatyvi programa XXI a. tėvams ir pedagogams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pavasaris. Inovatyvi programa XXI a. tėvams ir pedagogams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Austėja Landsbergienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pavasaris. Inovatyvi programa XXI a. tėvams ir pedagogams" perkama kartu