0

Pirkėjų atsiliepimai

Pavogta santuoka

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 16.99 SoldOut

Knygos "Pavogta santuoka" aprašymas

Naujas intriguojantis amerikiečių rašytojos Diane Chamberlain romanas „Pavogta santuoka“.

Antrojo pasaulinio karo pabaiga, 1944-ieji. Negalėdama gyventi meluodama sau ir sužadėtiniui, dvidešimt trijų metų besilaukianti Tes Demelo nusprendžia mesti slaugės darbą ir nutraukti sužadėtuves. Vieniša mergina išvyksta į Hikorio miestą Šiaurės Karolinoje pas tikrąjį kūdikio tėvą ir tampa jo žmona.

Tesos vyras Henris itin paslaptingas žmogus - naktis jis leidžia ne namuose, nuo žmonos slepia šeimos pinigus ir nepuoselėja moteriai jokių jausmų. Tes supranta įsivėlusi į keistą santuoką, kurioje nėra nei aistros, nei meilės – tačiau viską mesti jau per vėlu.

Negana to, jos atžvilgiu priešiškai nusiteikę ir Hikorio gyventojai – jie myli ir gerbia bendruomenės senbuvį Henrį, tačiau Tes jiems atrodo prašalaitė, atnešusi į bendruomenę įtarumą ir nepasitikėjimą. Paslaptingai mirus vienai miestelio paauglei, visų akys nukryps į Tes, o jos vyras tampa dar uždaresnis. Gliausiai moteris supranta, kad visi miestelio gyventojai apie Henrį žino daug daugiau, nei ji.

Hikorį palietus poliomielito epidemijai miestelio gyventojai įsteigia ligoninę. Tes žino, kad jos patirtis ir žinios gali būti itin naudingos, todėl nepaisydama vyro valios ir prieštaravimų bando padėti ligoniams ir... atranda savo tikrąjį pašaukimą. Namuose likęs Henris kasdien elgiasi vis keisčiau. Galbūt gydydama ligonius Tes sužinos vyro paslaptingo elgesio priežastis?

Amerikiečių rašytojos Diane Chamberlain romanas „Pavogta santuoka“ nėra tik įtraukianti, detektyvą primenanti istoriją. Tai knyga apie svarbiausias žmonių santykių bei socialines problemas - moters vaidmenį šeimoje, klasiniai santykius bei rasinę diskriminaciją.

Anot Diane Chamberlain, pagrindinė romano „Pavogta santuoka“ veikėja Tes šiek tiek atspindi jos pačios asmenybę: „Nors atrodo beprotiška, norėjau, kad pagrindinė romano veikėja ir pasakotoja būtų italė katalikė iš Baltimorės nublokšta į mažą miestelį pietinėse valstijose. Aš pati, katalikė ir pusiau italė, užaugau Niu Džersyje, tad buvo nesunku įsijausti į Tes vidinį pasaulį“.

Iš anglų kalbos vertė Regina Šeškuvienė


  • Autorius: Diane Chamberlain
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 456
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090138403

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pavogta santuoka"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pavogta santuoka", Diane Chamberlain. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Diane Chamberlain su knyga "Pavogta santuoka" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pavogta santuoka" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Diane Chamberlain. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pavogta santuoka" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pavogta santuoka" perkama kartu