0

Pavogta tapatybė

Kaina internetu: 11,29 €
Kaina knygyne: 13,89 €*
Sutaupote: 2.60 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pavogta tapatybė

  • Leidėjas: Maloni banga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786099608518

2020-11-30 11.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pavogta tapatybė" aprašymas

... Atsimenate, kaip Dievas pasakė Adomui nevalgyti nuo gėrio ir blogio pažinimo medžio, nes mirsiąs? Fiziškai jis tada nemirė. Numirė dvasiškai. Jis tapo atskirtas nuo Dievo ir prarado sugebėjimą suprasti dvasinius dalykus.

Tai, kas vyko Jėzaus dienomis, tebevyksta ir dabar. Daugybė dvasiškai mirusių žmonių gyvena, nesusigaudydami dvasinėse tiesose, nes jaučiasi atskirti nuo Dievo.
Didžioji dauguma krikščionių nesuvokia, kas jie tokie yra, ir net nedrįsta pagalvoti, kad jie turi teisę būti viena su Jėzumi. Jų dėmesys prikaustytas prie jų elgesio, prie jų rankų darbų, todėl ir jaučiasi nuodėmės atskirti nuo Dievo, kaip kad Adomas ir Ieva!
Jėzus suprato žmonių padėtį, kadangi Pats Savo kūne patyrė tą patį ribotumą, kaip ir jie. Žmonės ieško, kas supras jų širdies verksmą, tai, ką jiems tenka išgyventi...

... jis visada nukreipia mūsų dėmesį nuo to, ką Dievas dėl mūsų padarė ant kryžiaus, į tai, ką mums dar reikėtų pridėti prie Dievo darbo, kad išliktume Jo nuostabioje malonėje. Jis visada nukreipia mus į tai, ką reikia mumyse patobulinti, ką reikia pagerinti mūsų kūniškoje prigimtyje. Jo apgavystę sunku atpažinti, nes joje įmaišyta tiesos. Tokia yra iškreipta Evangelijos versija – įstatymo reikalavimų ir malonės mišinys. Ją pristato tarnautojai, kurie galvoja, kad neša tiesą, bet patys nesupranta, jog yra apgauti...

Suzan Cartagena su vyru - Mickey Cartagena - kartu sukūrė mokymosi programą „Tapatybės ieškantys krikščionys", gimusią iš apreiškimų, sudėtingose gyvenimo aplinkybėse ieškant vertės atstatymo bei priimtinumo Dieve. Sutuoktinių vizija – parengti tuos, kurie parengs kitus. Abu daug keliauja po pasaulį, vesdami seminarus, kuriuose su krikščionio tapatybe supažindina bažnyčių vadovus, Biblijos mokyklų studentus.

Parašykite atsiliepimą apie "Pavogta tapatybė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Suzan Cartagena parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pavogta tapatybė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pavogta tapatybė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pavogta tapatybė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pavogta tapatybė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Suzan Cartagena tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pavogta tapatybė" perkama kartu