0

Pavojinga aistra (Jausmų egzotikai)

5.0
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2010-10-09 jurate

Patiko labai labai... yra visko ko reikia: aistros, intrigos, humoro, truputis romantikos... Tikrai puiki knyga :)

Informacija

Pavojinga aistra (Jausmų egzotikai)

  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 10,6 x 16,7, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094061097

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pavojinga aistra (Jausmų egzotikai)" aprašymas
Anksčiau šeichui Salimui al Tajui rūpėjo tik verslas, bet vieną naktį įsiplieskusi aistra savo darbuotojai Greisei Hanter apvertė viską aukštyn kojomis.
Kai Salimas galiausiai ryžtasi nutraukti šiuos santykius - jo laukia netikėtumas: Greisė dingo ir išsinešė kartu kompanijos paslaptis. Dabar šeichas tetrokšta vieno - susigrąžinti maištingąją meilužę ir jai atkeršyti. Lėtai, negailestingai, su malonumu...
2010-10-09

Patiko labai labai... yra visko ko reikia: aistros, intrigos, humoro, truputis romantikos... Tikrai puiki knyga :)

2010-09-30

Pritariu. Toks pat nuostabus, kaip ir pirmieji du. Netrūko nieko, nei intrigos, nei aistros, nei humoro. Įtraukiantis ir užvaldantis pasakojimas, kaip ir jo pagrindinis veikėjas.

2010-07-14

Įdomus, aistringas, nuo pat pirmo sakinio prikausto:o kas bus toliau?

Parašykite atsiliepimą apie "Pavojinga aistra (Jausmų egzotikai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Protas, kūnas ir dvasia

Sandra Marton parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pavojinga aistra (Jausmų egzotikai), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pavojinga aistra (Jausmų egzotikai) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pavojinga aistra (Jausmų egzotikai) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pavojinga aistra (Jausmų egzotikai)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sandra Marton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pavojinga aistra (Jausmų egzotikai)" perkama kartu