0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Miškų bastūnai, 2 knyga. Pavojinga draugystė

Kaina internetu: 9,79 €
Kaina knygyne: 11,29 €*
Sutaupote: 1.50 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Miškų bastūnai, 2 knyga. Pavojinga draugystė


2021-08-31 9.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Miškų bastūnai, 2 knyga. Pavojinga draugystė" aprašymas

– O kaip supratai, kad esi bastūnė?
– Tai buvo nesunku. – Dabar Tikanė buvo išties gerai nusiteikusi, aš vos galėjau tuo patikėti. – Mano gentyje beveik visi bastūnai. Kai buvau maža, man atrodė keista, jei kas nors neturėjo antros tapatybės. Manydavau, vaje, koks vargšas.

Keragas vaikystę praleido miškuose kaip puma ir tik neseniai sužinojo, kad iš tiesų yra miškų bastūnas – pusiau gyvūnas, pusiau žmogus. Jau praėjo visi metai nuo tada, kai persikraustė į miestą tarp žmonių ir ėmė lankyti ypatingą tokiems kaip jis skirtą mokyklą. Pamokos tampa vis sudėtingesnės ir pavojingesnės, o išmokti sutarti ir bendradarbiauti su kitais mokiniais tampa ypač svarbu. Net jei tai pasipūtėliai vilkai, nemėgstantys jokių kačių. Tačiau kartais iškyla pavojų, kurie gali suartinti net didžiausius priešus.

Iš vokiečių kalbos vertė Teodoras ČetrauskasParašykite atsiliepimą apie "Miškų bastūnai, 2 knyga. Pavojinga draugystė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Miškų bastūnai, 2 knyga. Pavojinga draugystė, kurį parašė Katja Brandis. Siūlome ne tik išsamų Miškų bastūnai, 2 knyga. Pavojinga draugystė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Katja Brandis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Miškų bastūnai, 2 knyga. Pavojinga draugystė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Miškų bastūnai, 2 knyga. Pavojinga draugystė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Miškų bastūnai, 2 knyga. Pavojinga draugystė" perkama kartu