0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pažadinkite savyje milžiną

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (29%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pažadinkite savyje milžiną


2021-05-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pažadinkite savyje milžiną" aprašymas

Entonis Robinsas (Anthony Robbins), asmeninio efektyvumo ir asmenybės permainų ekspertas, šioje knygoje kalba apie būdus, kaip valdyti savo emocijas ir kūną, optimizuoti tarpusavio ir profesinius satykius, sutvarkyti finansus ir apskritai visą gyvenimą. E. Robinsas žingsnis po žingsnio pateikia veiksmų programą, kuri padės jums užsibrėžti aukštus tikslus ir pažaboti jėgas, formuojančias jūsų likimą.


Entonis Robinsas yra lyderis, darantis mūsų kartos žmonėms didžiulę įtaką. "Pažadinkite savyje milžiną" – tai giliamintiškų ir plačių įžvalgų rinkinys. Skaitydami šią knygą, imame suprasti, kad tikrosios sėkmės gali tikėtis tik tie, kurie puoselėja laiko patikrintas vertybes ir tarnauja kitiems.


Čempionai nuolat tobulėja ir didina savo veiklos efektyvumą. Entonis Robinsas yra kaip tik tas treneris, kuris ugdo čempionus – žmones, kurie nenurimsta, kol nerealizuoja visų savo galimybių.


"Entonis Robinsas yra lyderis, darantis mūsų kartos žmonėms didžiulę įtaką. "Pažadinkite savyje milžiną" - tai giliamintiškų ir plačių įžvalgų rinkinys. Skaitydami šią knygą, imame suprasti, kad tikrosios sėkmės gali tikėtis tik tie, kurie puoselėja laiko patikrintas vertybes ir tarnauja kitiems."

Stephen R. Covey, knygos "Septyni sėkmės lydimų žmonių įpročiai" autorius


"Čempionai nuolat tobulėja ir didina savo veiklos efektyvumą. Entonis Robinsas yra kaip tik tas treneris, kuris ugdo čempionus - žmones, kurie nenurimsta, kol nerealizuoja visų savo galimybių."

Pat Riley, NBA treneris, kurio penkios treniruotos komandos laimėjo čempionų titulą


"Autorius yra nuostabus pašnekovas ir puikiai sugeba įtikinti skaitytojus... Knygoje "Pažadinkite savyje milžiną" išdėstyti moksliškai pagrįsti principai, kuriais vadovaudamiesi mes galime įvaldyti savo emocinę ir mentalinę sferą - tokia yra tikros ir ilgalaikės sėkmės sąlyga."

Scott Degarmo, žurnalo "Success" leidėjas ir redaktorius


Naujausia Anthony Robbins knyga "Patarimai draugams. Paprastos pamokos, kaip prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą"


Iš anglų kalbos vertė Rasa Šemiotienė ir Aleksandras Tomskis


PRATARMĖ


PRATARMĖDirbdamas vyriausiuoju Niujorko Bellevue ligoninės psichologu, nuolat matau be galo daug žmogiškųjų kančių. Turiu omenyje ne vien pas mus besigydančius dvasinius ligonius -tai būdinga ir daugeliui juos gydančių "normalių", "sveikų" žmonių. Nelaimingi jaučiasi ir tie nepaprastai sumanūs bei palyginti gerą buitį susikūrę asmenys, kuriuos gydau privačiai. Paprastai kančios ir bloga dvasinė savijauta nėra patologijos pasekmė ir galiausiai baigiasi, jei tik žmonės, siekdami pakeisti gyvenimo eigą, ima valdyti savo įsitikinimus, emocijas ir veiksmus. Deja, didžiąją laiko dalį jie to nedaro. Jie laukia, paskui bando ištaisyti blogus rezultatus ar tiesiog užsisklendžia savyje, kad vien skųstųsi savo "siaubingais gyvenimais". Arba jie pageidauja būti "gelbėjami" kitų.

Žmones nėra lengva įtikinti, kad savo gyvenimą jie kuria patys. Tiesą sakant, paprastai tai tampa neįveikiama užduotimi. Dėl to aš nuolat ieškojau naujų metodų ir būdų, kurie šiuo požiūriu būtų veiksmingi mano pacientams. Prieš penkerius metus pirmą kartą išgirdau apie Antonio Robinso laimėjimus ir apsilankiau jo seminare Niujorke. Mane maloniai nustebino jo genialios įžvalgos žmonių elgesio ir bendravimo srityse. Tą vakarą sužinojau, kad A. Robinsas, kaip ir aš, tiki, jog iš esmės kiekvienas sveiko proto žmogus gali gyventi visapusišką gyvenimą ir jį valdyti. Netrukus užsirašiau į jo dviejų savaičių kursus, o įgytas žinias vėliau perteikiau savo kolegoms ir pacientams. Pavadinau tuos kursus "gyvenimo pagrindų kūrimu". Paskui pradėjau rekomenduoti A. Robinso paskaitų įrašus ir jo pirmąją knygą Neribota galia (Unlimited Power).

Kai kurie mano kolegos iš pradžių nustemba ar net pykteli, kad jiems siūlau tokio jauno žmogaus (beje, neturinčio akademinio išsilavinimo) darbus, tačiau vėliau, kai su jais susipažįsta, nuomonę pakeičia. Be išsamių žinių, A. Robinsas pasižymi talentu ir geba įtikinamai bei suprantamai dėstyti mintis.

Kaip tik todėl mudu su žmona dar lankėme ir jo seminarą, kuris vadinasi Pasimatymas su likimu (Date With Destiny™). Daug šio seminaro idėjų sudėta į knygą, kurią dabar jūs laikote rankose.

Man A. Robinsas yra didis gyvenimo žaidimo treneris. Jo bruožai - tikslios įžvalgos, intelektas, aistra ir atsidavimas. Skaityti šią knygą - tai tarsi atsisėsti priešais autorių ir leistis į kvapą gniaužiantį pokalbį su juo. { šią knygą, kaip į vartotojo žinyną, turėtumėte kreiptis kaskart, kai susidursite su naujais iššūkiais arba jums reikės ką nors gyvenime keisti. Joje rasite visą arsenalą priemonių, laiduojančių tvarias permainas, taip pat daugybę pamokymų, kaip gerinti gyvenimo kokybę. Manyčiau, jei šią knygą perskaitys pakankamai didelis skaičius žmonių, aš ir daugelis mano kolegų neteksime darbo.

FREDERICK L. COVAN, filosofijos daktaras


  • Autorius: Anthony Robbins
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 600
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955678885

Parašykite atsiliepimą apie "Pažadinkite savyje milžiną"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Anthony Robbins parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pažadinkite savyje milžiną, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pažadinkite savyje milžiną aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pažadinkite savyje milžiną už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pažadinkite savyje milžiną? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anthony Robbins tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pažadinkite savyje milžiną" perkama kartu