0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pažaislio legendos ir tikrovė: vienuolyno XVIII ir XIX a. aprašymai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Pažaislio legendos ir tikrovė: vienuolyno XVIII ir XIX a. aprašymai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pažaislio legendos ir tikrovė: vienuolyno XVIII ir XIX a. aprašymai" aprašymas

Knygoje "Pažaislio legendos ir tikrovė: vienuolyno XVIII ir XIX a. aprašymai" pateikiami 32 XVIII ir XIX a. įvairiuose leidiniuose publikuoti Pažaislio vienuolyno aprašymai originalo kalba bei jų vertimai.
Tai labai skirtingi tekstai – nuo paminėjimo keliais sakiniais iki enciklopedinių straipsnelių. Vienuose jų liejasi ekspresyvūs keliautojų įspūdžiai, kituose sukompiliuojama jau didžiąja dalimi skelbta informacija. Tačiau draugėn surinkti šie tekstai puikiai parodo, kokį Pažaislį matė ir kas jame per amžius žavėjo keliautojus, į ką visų pirma kreipė dėmesį, su kokiomis legendomis siejo vienuolyno steigimą ir Pažaislio istoriją.
Kartu šie tekstai – pačios Pažaislio istorijos šaltiniai, kuriuose fiksuojami įvairūs įvykiai, nurodomi pokyčiai, įvardijami susiję asmenys.
Kiekvienas Pažaislio aprašymas turi atskirą įvadą, kuriame apibūdinamas publikacijos kontekstas, nurodoma, kuo šis aprašymas vertingas ir kuo skiriasi nuo kitų.Parašykite atsiliepimą apie "Pažaislio legendos ir tikrovė: vienuolyno XVIII ir XIX a. aprašymai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Mindaugas Paknys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pažaislio legendos ir tikrovė: vienuolyno XVIII ir XIX a. aprašymai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pažaislio legendos ir tikrovė: vienuolyno XVIII ir XIX a. aprašymai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pažaislio legendos ir tikrovė: vienuolyno XVIII ir XIX a. aprašymai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pažaislio legendos ir tikrovė: vienuolyno XVIII ir XIX a. aprašymai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mindaugas Paknys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pažaislio legendos ir tikrovė: vienuolyno XVIII ir XIX a. aprašymai" perkama kartu