0

Pažaislio vienuolyno statybos ir dekoravimo istorija

Informacija

Pažaislio vienuolyno statybos ir dekoravimo istorija


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pažaislio vienuolyno statybos ir dekoravimo istorija" aprašymas

Knygoje "Pažaislio vienuolyno statybos ir dekoravimo istorija" pirmą kartą taip išsamiai pristatoma Pažaislio kamadulių vienuolyno statybos istorija XVII a. paskutiniame trečdalyje – XVIII a. pradžioje. Knygoje aptariama kamadulių vienuolija, jos vienuolynai Lenkijos-Lietuvos kamadulių provincijoje, mecenatų indėlis į statybas Pažaislyje, menininkų vykdyti darbai.
Ypač didelis dėmesys skiriamas maždaug du dešimtmečius vykdytai puošybai marmuru, kuris buvo plukdomas į Pažaislį vandens keliu nuo marmuro laužyklų prie Krokuvos. Knygoje "Pažaislio vienuolyno statybos ir dekoravimo istorija" tai pat pateikiami įvairūs su statybomis susiję rašytiniai šaltiniai 1667 – 1712 m., kurie pateikiami originalo kalbomis (lotyniškai, itališkai ir lenkiškai), kartu pateikiant trumpus aprašymus lietuvių kalba.

Parašykite atsiliepimą apie "Pažaislio vienuolyno statybos ir dekoravimo istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Architektūros knygos

Mindaugas Paknys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pažaislio vienuolyno statybos ir dekoravimo istorija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pažaislio vienuolyno statybos ir dekoravimo istorija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pažaislio vienuolyno statybos ir dekoravimo istorija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pažaislio vienuolyno statybos ir dekoravimo istorija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mindaugas Paknys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pažaislio vienuolyno statybos ir dekoravimo istorija" perkama kartu