0

Pažaislis. Menas ir istorija / Art and History

  • Leidėjas: E. Karpavičiaus leidykla
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 24x28, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789955965046

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pažaislis. Menas ir istorija / Art and History" aprašymas
Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblis yra vienas įspūdingiausių XVII a. Lietuvos baroko paminklų. Ansamblių dominantė - turtingai dekoruota bažnyčia. Europos architektūroje ji išsiskiria retu šešiakampiu planu ir įgaubtu fasadu. Elegantiškoje šventovės puošyboje dera skirtingos medžiagos - marmuras, stiuko lipdyba ir sienų tapyba. Albume aprašoma ansamblio istorija, unikalios fotografijos leidžia atidžiai įsižiūrėti į išlikusias meno vertybes.

Parašykite atsiliepimą apie "Pažaislis. Menas ir istorija / Art and History"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pažaislis. Menas ir istorija / Art and History, kurią skaitytojams dovanoja Mindaugas Paknys, Kestutis Stoškus, Eugenijus Karpavicius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mindaugas Paknys, Kestutis Stoškus, Eugenijus Karpavicius su knyga Pažaislis. Menas ir istorija / Art and History jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pažaislis. Menas ir istorija / Art and History patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mindaugas Paknys, Kestutis Stoškus, Eugenijus Karpavicius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pažaislis. Menas ir istorija / Art and History palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pažaislis. Menas ir istorija / Art and History" perkama kartu