0

Pažemintieji ir nuskriaustieji

3.8
(5 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2012-01-29 romas

Labai gera!

Informacija

Pažemintieji ir nuskriaustieji

  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • ISBN ar kodas: 9986-09-259-0

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pažemintieji ir nuskriaustieji" aprašymas

F. Dostojevskio romanų herojai kenčia dėl pasaulio netobulumo. Į esminius būties klausimus jie turi būtinai atsakyti pasirinkdami netikėtą poelgį. Kad jį pagrįstų, rašytojas priverstas giliai pažvelgti į herojaus psichiką ir pasinerti į filosofinius apmąstymus. Šiame romane visa tai atspindi dviejų šeimų, kurias sugriauna aristokratas Valkovskis, istorija.

2019-12-29

hm... bandysiu pirkti...

2012-01-29

Labai gera!

2012-01-15

Nežinau kas man yra, ar aš stipriai pervertinęs Dostojevskį? gal paprasčiausiai man užaugt reikia? Bet šitas kūrinys man nepaliko gilaus įspūdžio, palyginus su \"Nusikaltimu ir bausme\" ir \"Idiotu\"

2009-05-13

nuostabi knyga

2009-01-25

Amžina tiesa.

Parašykite atsiliepimą apie "Pažemintieji ir nuskriaustieji"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pažemintieji ir nuskriaustieji, kurią skaitytojams dovanoja Fiodoras Dostojevskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Fiodoras Dostojevskis su knyga Pažemintieji ir nuskriaustieji jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pažemintieji ir nuskriaustieji patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Fiodoras Dostojevskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pažemintieji ir nuskriaustieji palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pažemintieji ir nuskriaustieji" perkama kartu