⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pažinimas. Dinozaurų gyvenimas (knyga su defektais)

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-07 Sandra

Apgaulingas virselis, knygos viduje iliustracijos visai kitokios nei virselyje - netikroviski dinozauru piesiniai. Knyga bendrai supazindina su zemes evoliucija ir dinozaurais.


2023-02-28 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pažinimas. Dinozaurų gyvenimas (knyga su defektais)" aprašymas

Ar dinozaurai tikrai gyveno? Žinoma! Jie vaikščiojo žeme, kuria vaikščiojame mes, jie plaukiojo tuose pačiuose vandenyse... bet žmonių tuomet dar nebuvo ir mes šiuos gyvūnus galime pamatyti tik kine.

Atpažinta per 700 dinozaurų rūšių, randama vis naujų fosilijų (ar žinai, kas tai?), bet 700 - lašas jūroje: juk dinozaurai viešpatavo Žemėje 180 milijonų metų...

Ši didelės apimties linksma knyga "Dinozaurų gyvenimas" trumpai supažindins tave su daugybe dinozaurų (ne tik milžinų, bet ir mažiukų), papasakos, kuo jie mito, kokia buvo priešistorinė Žemė, kodėl dinozaurai išnyko, kas yra paleontologija... ir daug kitokių dalykų.

Tave domina priešistoriniai laikai? Tada atsiversk šią knygą "Dinozaurų gyvenimas" ir skaityk: tau patiks.


  • Autorius:
  • Serija: Pažinimas
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 46
  • Formatas: 25x33, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955078531

Kiti taip pat domėjosi


2021-08-07

Apgaulingas virselis, knygos viduje iliustracijos visai kitokios nei virselyje - netikroviski dinozauru piesiniai. Knyga bendrai supazindina su zemes evoliucija ir dinozaurais.

Parašykite atsiliepimą apie "Pažinimas. Dinozaurų gyvenimas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pažinimas. Dinozaurų gyvenimas (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Pažinimas. Dinozaurų gyvenimas (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pažinimas. Dinozaurų gyvenimas (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pažinimas. Dinozaurų gyvenimas (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pažinimas. Dinozaurų gyvenimas (knyga su defektais)" perkama kartu