0

Pažinimas. Dinozaurų gyvenimas

  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pažinimas. Dinozaurų gyvenimas

  • Serija: Pažinimas
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 25x33, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 46
  • ISBN ar kodas: 9789955078531

2020-11-30 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pažinimas. Dinozaurų gyvenimas" aprašymas

Ar dinozaurai tikrai gyveno? Žinoma! Jie vaikščiojo žeme, kuria vaikščiojame mes, jie plaukiojo tuose pačiuose vandenyse... bet žmonių tuomet dar nebuvo ir mes šiuos gyvūnus galime pamatyti tik kine.

Atpažinta per 700 dinozaurų rūšių, randama vis naujų fosilijų (ar žinai, kas tai?), bet 700 - lašas jūroje: juk dinozaurai viešpatavo Žemėje 180 milijonų metų...

Ši didelės apimties linksma knyga "Dinozaurų gyvenimas" trumpai supažindins tave su daugybe dinozaurų (ne tik milžinų, bet ir mažiukų), papasakos, kuo jie mito, kokia buvo priešistorinė Žemė, kodėl dinozaurai išnyko, kas yra paleontologija... ir daug kitokių dalykų.

Tave domina priešistoriniai laikai? Tada atsiversk šią knygą "Dinozaurų gyvenimas" ir skaityk: tau patiks.

Parašykite atsiliepimą apie "Pažinimas. Dinozaurų gyvenimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pažinimas. Dinozaurų gyvenimas, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Pažinimas. Dinozaurų gyvenimas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pažinimas. Dinozaurų gyvenimas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pažinimas. Dinozaurų gyvenimas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pažinimas. Dinozaurų gyvenimas" perkama kartu