-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pažinimas. Kelionė po Visatą (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-01-31 4.69 SoldOut

Knygos "Pažinimas. Kelionė po Visatą (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Iš pradžių, kol neužgimė Visata, nebuvo nieko. Nei erdvės, nei planetų... nei laiko! Gali įsivaizduoti? Šioje knygelėje "Kelionė po Visatą" mes papasakosime, kaip viskas prasidėjo, iš ko sudaryta Visata, kas yra galaktikos ir žvaigždės, Saulė, Žemė ir Saulės sistemos planetos, kada atsirado astronomija, koks gyvūnas buvo pirmasis kosmonautas ir koks yra gyvenimas kosmose...

Gal norėtum daugiau sužinoti apie kai kuriuos dalykus, aprašytus šioje knygoje "Kelionė po Visatą"? Jei tau įdomu - imk šią knygą ir skaityk.


  • Autorius:
  • Serija: Pažinimas
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 46
  • Formatas: 23x33, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955078548-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pažinimas. Kelionė po Visatą (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pažinimas. Kelionė po Visatą (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Pažinimas. Kelionė po Visatą (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pažinimas. Kelionė po Visatą (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pažinimas. Kelionė po Visatą (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pažinimas. Kelionė po Visatą (knyga su defektais)" perkama kartu