0

Pažinimas. Kelionė po Visatą

  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pažinimas. Kelionė po Visatą

  • Serija: Pažinimas
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 23x33, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 46
  • ISBN ar kodas: 9789955078548

2020-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pažinimas. Kelionė po Visatą" aprašymas

Iš pradžių, kol neužgimė Visata, nebuvo nieko. Nei erdvės, nei planetų... nei laiko! Gali įsivaizduoti? Šioje knygelėje "Kelionė po Visatą" mes papasakosime, kaip viskas prasidėjo, iš ko sudaryta Visata, kas yra galaktikos ir žvaigždės, Saulė, Žemė ir Saulės sistemos planetos, kada atsirado astronomija, koks gyvūnas buvo pirmasis kosmonautas ir koks yra gyvenimas kosmose...

Gal norėtum daugiau sužinoti apie kai kuriuos dalykus, aprašytus šioje knygoje "Kelionė po Visatą"? Jei tau įdomu - imk šią knygą ir skaityk.

Parašykite atsiliepimą apie "Pažinimas. Kelionė po Visatą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pažinimas. Kelionė po Visatą, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Pažinimas. Kelionė po Visatą aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pažinimas. Kelionė po Visatą. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pažinimas. Kelionė po Visatą dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pažinimas. Kelionė po Visatą" perkama kartu