0

Pažinimas. Žmogaus kūnas

  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pažinimas. Žmogaus kūnas

  • Serija: Pažinimas
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 25x33, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 46
  • ISBN ar kodas: 9789955078517

2020-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pažinimas. Žmogaus kūnas" aprašymas

Atsiversk šią didelio formato knygą "Žmogaus kūnas", pasiruošęs apžiūrėti ir ištyrinėti visas tobuliausio, nuostabiausio ir paslaptingiausio mechanizmo - žmogaus kūno - kerteles.

Šmaikštūs paveiksliukai, įdomūs faktai, nesudėtingas, glaustas, bet sklandus ir aiškus tekstas pasakoja apie ląsteles ir apie virškinamąjį traktą ir genus, apie stulbinamus jutimus ir žmogaus gyvenimo kelią.

Pats įsitikinsi, kad apie savo kūną, kuris visada su tavimi, žinai toli gražu ne viską.

Parašykite atsiliepimą apie "Pažinimas. Žmogaus kūnas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pažinimas. Žmogaus kūnas, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Pažinimas. Žmogaus kūnas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pažinimas. Žmogaus kūnas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pažinimas. Žmogaus kūnas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pažinimas. Žmogaus kūnas" perkama kartu