0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pažinimo genas

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 18,89 €
Kaina knygyne: 22,19 €*
Sutaupote: 3.30 € (15%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-23 Tautrimas

Liuks knyga, protingiems skaitovams!

Pažinimo genas


2021-06-30 18.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pažinimo genas" aprašymas

Knygoje „Pažinimo genas“ autoriai apžvelgia prieštaringus poleontologų, archeologų duomenis apie Žmogaus atsiradimą. Pasiremdami pasaulyje vis tobulėjančiais fosilijų amžiaus nustatymo metodais, moderniausiais genetiniais tyrimais, skaitytojui pristato naujas mokslo išvadas apie Homo sapiens evoliuciją. Jie gilinasi į žmogaus dvasinę, fizinę ir genetinę kaitą. Įdomūs autorių mąstymai apie iki šiol sunkiai įmenamą civilizacijų palikimą.

Knygos autoriai – Jurgis Brėdikis, Danielius Serapinas – medicinos mokslininkai, iš civilizacijų paslapčių, skaitytoją gražina į šias dienas, subtiliai primena kaip reikia sergėti dvasinį ir fizinį balansą ir ...kas laukia žmonijos.2021-05-03

Skaityti įdomu, tačiau kartais atrodo truputį perspausta ir faktai skamba daugiau iš fantastikos srities, o ne moksliško pagrįstumo.

2021-04-23

Liuks knyga, protingiems skaitovams!

Parašykite atsiliepimą apie "Pažinimo genas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Danielius Serapinas, Jurgis Brėdikis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pažinimo genas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pažinimo genas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pažinimo genas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pažinimo genas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Danielius Serapinas, Jurgis Brėdikis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pažinimo genas" perkama kartu