0

Pažink gyvūnus. Su judančiais elementais

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 6,79 €*
Sutaupote: 0.80 € (12%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Pažink gyvūnus. Su judančiais elementais

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x13, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9789955229834

2021-01-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pažink gyvūnus. Su judančiais elementais" aprašymas

Knygele su įvairiais judančiais elementais skiriama mažiesiems skaitytojams. Ji padės pažinti gyvūnus, žadinti smalsumą, lavinti vaizduote, ranku judesius. Linkime smagiai žaisti!

Parašykite atsiliepimą apie "Pažink gyvūnus. Su judančiais elementais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kartoninės knygutės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pažink gyvūnus. Su judančiais elementais, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Pažink gyvūnus. Su judančiais elementais aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pažink gyvūnus. Su judančiais elementais. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pažink gyvūnus. Su judančiais elementais dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pažink gyvūnus. Su judančiais elementais" perkama kartu