Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pažink ir išmok raides

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 5,59 €*
Sutaupote: 0,60 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pažink ir išmok raides" aprašymas

Knygelė "Pažink ir išmok raides" skirta 5-7 metų vaikams ir specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams.
Atlikdami užduotis knygoje vaikai mokysis pažinti spausdintines raides, rašyti didžiąsias ir mažąsias raides, skirti raidę tarp kitų raidžių, didžiąją raidę susieti su mažąja, išgirsti fonemas žodžio pradžioje, vidutyje ir gale, pažinti spalvas, pasakyti jų pavadinimus.

Knygelė "Pažink ir išmok raides" padės mokymąsi pakeisti įdomesne, įvairesne, linksmesne veikla. Atlikdami užduotis vaikai lavins smulkiąją motoriką, pastabumą, mokysis sukaupti ir išlaikyti dėmesį.


  • Autorius: Asta Vaivadienė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 60
  • Formatas: 18x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955323433

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pažink ir išmok raides"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Raidės spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pažink ir išmok raides", kurį pristato Asta Vaivadienė. Siūlome ne tik išsamų "Pažink ir išmok raides" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Asta Vaivadienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pažink ir išmok raides". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pažink ir išmok raides" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pažink ir išmok raides" perkama kartu