Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pažink ir rašyk raides. 5-6 metų vaikams

Kaina internetu: 2,69 €
Kaina knygyne: 3,29 €*
Sutaupote: 0,60 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 2.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pažink ir rašyk raides. 5-6 metų vaikams" aprašymas

Ši spalvinga ir patraukli knygelė sužadins mažųjų smalsumą ir uždegs norą pažinti raides. Smagios ir žaismingos užduotys nė kiek nenuvargins, priešingai – padės lengvai įsidėmėti raides ir įsidrąsinti jas rašyti.

Raidės knygelėje išdėstytos abėcėlės tvarka, tačiau jos nebūtina laikytis.

Pradėkite pažintį nuo vaiko vardo raidės, keliaukite prie mamos, tėčio, senelių vardų ir abėcėlė taps sava ir labai artima.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 21x21, minkšti iršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830716

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pažink ir rašyk raides. 5-6 metų vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuviškos abėcėlės knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pažink ir rašyk raides. 5-6 metų vaikams", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Pažink ir rašyk raides. 5-6 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pažink ir rašyk raides. 5-6 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pažink ir rašyk raides. 5-6 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pažink ir rašyk raides. 5-6 metų vaikams" perkama kartu