0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pažink ir rašyk raides. 5-6 metų vaikams

Kaina internetu: 2,69 €
Kaina knygyne: 3,29 €*
Sutaupote: 0.60 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pažink ir rašyk raides. 5-6 metų vaikams


2021-05-31 2.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pažink ir rašyk raides. 5-6 metų vaikams" aprašymas

Ši spalvinga ir patraukli knygelė sužadins mažųjų smalsumą ir uždegs norą pažinti raides. Smagios ir žaismingos užduotys nė kiek nenuvargins, priešingai – padės lengvai įsidėmėti raides ir įsidrąsinti jas rašyti.

Raidės knygelėje išdėstytos abėcėlės tvarka, tačiau jos nebūtina laikytis.

Pradėkite pažintį nuo vaiko vardo raidės, keliaukite prie mamos, tėčio, senelių vardų ir abėcėlė taps sava ir labai artima.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 21x21, minkšti iršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830716

Parašykite atsiliepimą apie "Pažink ir rašyk raides. 5-6 metų vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Abėcėlės knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pažink ir rašyk raides. 5-6 metų vaikams, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Pažink ir rašyk raides. 5-6 metų vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pažink ir rašyk raides. 5-6 metų vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pažink ir rašyk raides. 5-6 metų vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pažink ir rašyk raides. 5-6 metų vaikams" perkama kartu