0

Pažink laikrodį. Mano diena. Skaityk apie meškiuką Beną ir klausyk garsų

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.40 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pažink laikrodį. Mano diena. Skaityk apie meškiuką Beną ir klausyk garsų

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 27x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9786094830617

2020-12-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pažink laikrodį. Mano diena. Skaityk apie meškiuką Beną ir klausyk garsų" aprašymas

Praleisk dieną su meškiuku Benu. Spausk mygtukus, klausyk linksmų garsų ir skaityk apie tai, ką meškiukas Benas veikia visą dieną. Patrauklūs paveikslėliai padės tau pačiam planuoti dieną, o smagios užduotėlės – pažinti laikrodį. 

Parašykite atsiliepimą apie "Pažink laikrodį. Mano diena. Skaityk apie meškiuką Beną ir klausyk garsų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pažink laikrodį. Mano diena. Skaityk apie meškiuką Beną ir klausyk garsų, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Pažink laikrodį. Mano diena. Skaityk apie meškiuką Beną ir klausyk garsų aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pažink laikrodį. Mano diena. Skaityk apie meškiuką Beną ir klausyk garsų. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pažink laikrodį. Mano diena. Skaityk apie meškiuką Beną ir klausyk garsų dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pažink laikrodį. Mano diena. Skaityk apie meškiuką Beną ir klausyk garsų" perkama kartu