0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pažink savo pradžią ir pabaigą. Senojo Meistro istorijos, 2 knyga

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -76%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (76%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-05-30 Ona

Po nuostabiu,įkvepiančiu viršeliu-nieko įdomaus,jaudinančio,įtraukiančio.Sausas kūrinys...

Pažink savo pradžią ir pabaigą. Senojo Meistro istorijos, 2 knyga


2021-06-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pažink savo pradžią ir pabaigą. Senojo Meistro istorijos, 2 knyga" aprašymas

Ilgais žiemos vakarais senojo Meistro mokiniai, norėdami prasiblaškyti, seka neįtikėtinas istorijas apie Tolimus pasaulius. Šį vakarą mokinys pasakoja apie ekologinių problemų kamuojamoje XXI a. pabaigoje gyvenančią merginą Liną, kuri moka keliauti laike. Ji svajoja taip pakeisti praeities įvykius, kad pasaulyje atsirastų daugiau darnos, o žmonija išmoktų taikiai sugyventi su aplinka. Linos atliktų pokyčių pasekmės nepataisomai sujaukia jos pačios gyvenimą ir įtraukia į netikėtus nuotykius.
Tai antroji serijos "Senojo meistro istorijos" dalis. Istorijos tarpusavyje nesusiję, jas riša tik Meistro figūra ir mokiniai, kurie pasakoja istorijas, regėtas savo sąmonės gelmėse .


  • Autorius: Saulė Zujūtė
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 978-9955-599-81-4

2017-05-30

Po nuostabiu,įkvepiančiu viršeliu-nieko įdomaus,jaudinančio,įtraukiančio.Sausas kūrinys...

Parašykite atsiliepimą apie "Pažink savo pradžią ir pabaigą. Senojo Meistro istorijos, 2 knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ezoterinės ir astrologijos knygos

Saulė Zujūtė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pažink savo pradžią ir pabaigą. Senojo Meistro istorijos, 2 knyga, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pažink savo pradžią ir pabaigą. Senojo Meistro istorijos, 2 knyga aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pažink savo pradžią ir pabaigą. Senojo Meistro istorijos, 2 knyga už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pažink savo pradžią ir pabaigą. Senojo Meistro istorijos, 2 knyga? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Saulė Zujūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pažink savo pradžią ir pabaigą. Senojo Meistro istorijos, 2 knyga" perkama kartu