0

Pirkėjų atsiliepimai

Pažink spalvas. Įvairūs gyvūnai. Užduotėlės 3-4 metų vaikams

Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 3,69 €*
Sutaupote: 0,70 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pažink spalvas. Įvairūs gyvūnai. Užduotėlės 3-4 metų vaikams " aprašymas

Čiupk spalvotus pieštukus ir leiskis į spalvingą kelionę su šia smagia knygele. Parodyk kačiuką su geltonu kaspinu. Nuspalvink jį žaliai. Kuris šuo garbanotas? Nuspalvink jį geltonai. Kurios pelės ilgiausia uodega? Nuspalvink tą pelę pilkai.
Beje, gali rinktis savo mėgstamas spalvas ir spalvinti piešinėlius taip, kaip tau patinka.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830419

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pažink spalvas. Įvairūs gyvūnai. Užduotėlės 3-4 metų vaikams "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pažink spalvas. Įvairūs gyvūnai. Užduotėlės 3-4 metų vaikams ", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Pažink spalvas. Įvairūs gyvūnai. Užduotėlės 3-4 metų vaikams " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pažink spalvas. Įvairūs gyvūnai. Užduotėlės 3-4 metų vaikams ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pažink spalvas. Įvairūs gyvūnai. Užduotėlės 3-4 metų vaikams " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pažink spalvas. Įvairūs gyvūnai. Užduotėlės 3-4 metų vaikams " perkama kartu