0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pažintis su paukščiais

Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 10,59 €*
Sutaupote: 2.10 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pažintis su paukščiais


2021-06-30 8.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pažintis su paukščiais" aprašymas

Iki 2019 m. gegužės 1 d. Lietuvoje aptikta 381 paukščių rūšis. Iš jų šioje knygelėje "Pažintis su paukščiais" rasite 254 rūšims priklausančių Lietuvos sparnuočių nuotraukas, trumpus jų išvaizdos ir balsų aprašymus, bei sužinosite kur ir kada labiausiai tikėtina juos pamatyti. Pagal puslapio apačioje pavaizduotą spalvotą 12 mėnesių juostelę matysite, kokiu metų laiku ir kaip dažnai galima pamatyti konkrečios rūšies sparnuotį mūsų krašte.

Knygelė "Pažintis su paukščiais" skiriama viesiems besidomintiems paukščiais, jų gyvenimu ir apsauga.Parašykite atsiliepimą apie "Pažintis su paukščiais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie gamtą

Saulius Karalius, Vytautas Jusys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pažintis su paukščiais, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pažintis su paukščiais aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pažintis su paukščiais už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pažintis su paukščiais? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Saulius Karalius, Vytautas Jusys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pažintis su paukščiais" perkama kartu