0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pažįstam pasaulį! Pavasaris

Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 2,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (61%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-10 Birutė

Viskas labai sugrūsta. Maketavimo stilius primena senovinius vestuviu laikraštukus...


2021-10-31 0.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pažįstam pasaulį! Pavasaris" aprašymas

Mažo žmogučio, kuris žengia į mokyklą, laukia didžiulės permainos. Jį užgriūva gausybė naujos informacijos, tenka taikytis prie kur kas greitesnio gyvenimo tempo, reikia išmokti drausmės, įgyti sistemingo darbo įgūdžių. Vaikams, ypač tiems, kurie nelankė ikimokyklinio ugdymo įstaigų, perėjimas iš nerūpestingos vaikystės į pareigų kupiną moksleivio pasaulį ne visada būna lengvas.


„Peliuko pamokėlės" - tai knygelių serija, kuri visų pirma skirta vaikams, besiruošiantiems mokyklai namuose, vyresniems darželinukams bei parengiamųjų klasių moksleiviams. Kaip papildoma medžiaga jomis gali naudotis ir pirmokai, ypač tie, kuriems sekasi sunkiau. „Peliuko pamokėlės. Pažįstam pasaulį!" knygelės skirtos po vieną kiekvienam metų laikui


Kiekviena serijos „Peliuko pamokėlės" knygelė yra 32 puslapių. Kiekvienas puslapis - atskira užduotis. Kiekvienai dienai galima skirti po vieną puslapį iš pasirinktos knygelės, o jei užduotis lengvesnė - po du. Šitaip išvengiama monotonijos, tačiau kartu išlaikomas sistemiškumas, todėl dirbti su „Peliuko pamokėlėmis" nesunku tiek pedagogams, tiek tėvams. Užduotys nesudėtingos, todėl dažnai vaikas jas gali suprasti pats arba truputį padedamas suaugusiųjų.

Skatinkite vaiką ne tik atlikti užduotį, tačiau ir aptarti tai, ką jis veikia, kas pavaizduota paveikslėliuose, ką jis dar galėtų papasakoti viena ar kita tema ir pan. Taip įgyjama naujos patirties, lavinama kalba, ugdomi bendravimo įgūdžiai.


„Pažįstam pasaulį! Pavasaris"
- trečioji šios serijos „Peliuko pamokėlių" knygelė. Kaip ir pirmojoje bei antrojoje, kiekvienas puslapis - tai atskira pamokėlė. O kiekviena pamokėlė yra visiškai savarankiška ir nepriklausoma nuo kitų, tačiau jas galima suskirstyti į tam tikras temas. Užduotis galima atlikinėti iš eilės, pagal temas, arba atsižvelgiant į situaciją, orą ar tiesiog nuotaiką.


Linkime sėkmės ir tikimės, kad „Peliuko pamokėlės" bus ir naudingos, ir malonios.2021-03-10

Viskas labai sugrūsta. Maketavimo stilius primena senovinius vestuviu laikraštukus...

Parašykite atsiliepimą apie "Pažįstam pasaulį! Pavasaris"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pažįstam pasaulį! Pavasaris", kurį parašė Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Siūlome ne tik išsamų "Pažįstam pasaulį! Pavasaris" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pažįstam pasaulį! Pavasaris". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pažįstam pasaulį! Pavasaris" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pažįstam pasaulį! Pavasaris" perkama kartu