0

Pažįstam pasaulį! Ruduo

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pažįstam pasaulį! Ruduo

  • Leidėjas: Tabula rasa
  • Išleidimo metai: 2001
  • Formatas: 16x26, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 31
  • ISBN ar kodas: 9955942029

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pažįstam pasaulį! Ruduo" aprašymas

Mažo žmogučio, kuris žengia į mokyklą, laukia didžiulės permainos. Jį užgriūva gausybė naujos informacijos, tenka taikytis prie kur kas greitesnio gyvenimo tempo, reikia išmokti drausmės, įgyti sistemingo darbo įgūdžių. Vaikams, ypač tiems, kurie nelankė ikimokyklinio ugdymo įstaigų, perėjimas iš nerūpestingos vaikystės į pareigų kupiną moksleivio pasaulį ne visada būna lengvas.


„Peliuko pamokėlės" - tai knygelių serija, kuri visų pirma skirta vaikams, besiruošiantiems mokyklai namuose, vyresniems darželinukams bei parengiamųjų klasių moksleiviams. Kaip papildoma medžiaga jomis gali naudotis ir pirmokai, ypač tie, kuriems sekasi sunkiau. „Peliuko pamokėlės. Pažįstam pasaulį!" knygelės skirtos po vieną kiekvienam metų laikui


Kiekviena serijos „Peliuko pamokėlės" knygelė yra 32 puslapių. Kiekvienas puslapis - atskira užduotis. Kiekvienai dienai galima skirti po vieną puslapį iš pasirinktos knygelės, o jei užduotis lengvesnė - po du. Šitaip išvengiama monotonijos, tačiau kartu išlaikomas sistemiškumas, todėl dirbti su „Peliuko pamokėlėmis" nesunku tiek pedagogams, tiek tėvams. Užduotys nesudėtingos, todėl dažnai vaikas jas gali suprasti pats arba truputį padedamas suaugusiųjų.

Skatinkite vaiką ne tik atlikti užduotį, tačiau ir aptarti tai, ką jis veikia, kas pavaizduota paveikslėliuose, ką jis dar galėtų papasakoti viena ar kita tema ir pan. Taip įgyjama naujos patirties, lavinama kalba, ugdomi bendravimo įgūdžiai.


„Pažįstam pasaulį! Ruduo
" - pirmoji iš keturių šios serijos knygelių. Kiekviena pamokėlė yra visiškai savarankiška ir nepriklausoma nuo kitų, tačiau jas galima suskirstyti į tam tikras temas. Užduotis galima atlikinėti iš eilės, pagal temas, arba atsižvelgiant į situaciją, orą ar tiesiog nuotaiką.


Linkime sėkmės ir tikimės, kad „Peliuko pamokėlės" bus ir naudingos, ir malonios.

Parašykite atsiliepimą apie "Pažįstam pasaulį! Ruduo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės


Dažniausiai su "Pažįstam pasaulį! Ruduo" perkama kartu