0

Pažįstu gamtą (su lipdukais)

Sudarė:
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pažįstu gamtą (su lipdukais)

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 20
  • ISBN ar kodas: 9789955221371

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pažįstu gamtą (su lipdukais)" aprašymas

Ši ikimokyklinukams skirta užduočių knygelė padės vaikams ne tik įdomiai praleisti laiką, bet ir geriau pažinti gamtą – metų laikus, kai kuriuos augalus, naminius ir laukinius gyvūnus ir paukščius, kraštovaizdžio įvairovę ir kitus dalykus. Atlikdami užduotis ir klijuodami lipdukus vaikai viską geriau įsidėmės, lavins įvairius gebėjimus ir įgūdžius. Galbūt ši knygelė paskatins mažuosius labiau domėtis gamta, ją branginti ir tausoti.

Parašykite atsiliepimą apie "Pažįstu gamtą (su lipdukais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pažįstu gamtą (su lipdukais), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Pažįstu gamtą (su lipdukais) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pažįstu gamtą (su lipdukais). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pažįstu gamtą (su lipdukais) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pažįstu gamtą (su lipdukais)" perkama kartu