-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pažįstu raides. 33 kortelių rinkinys

Kaina: 7,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-07-04 Ona

pritariu Eglei


2022-10-31 7.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pažįstu raides. 33 kortelių rinkinys" aprašymas

Kortelių rinkinys PAŽINKIME RAIDES skirtas ikimokyklinio amžiaus vaikams susipažinti su lietuvių kalbos raidynu. Rinkinį sudaro 33 raidžių kortelės. Vienoje kortelėje pateikta viena spausdintinio ir rašytinio pavidalo raidė ir ja prasidedantis žodis su iliustracija. Įsiminę raides, vaikai galės pamėginti jas ir parašyti. Linkime sėkmės!Kiti taip pat domėjosi


2019-07-04

pritariu Eglei

2017-11-10

Nevertas dėmesio raidžių rinkinys. Kortelės iš plono kartono. Dėžė didelė, o kortelės mažos, užima tik 1/3 dėžutės. Tikrai gailiuosi, kad pirkau.

Parašykite atsiliepimą apie "Pažįstu raides. 33 kortelių rinkinys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuviškos abėcėlės knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pažįstu raides. 33 kortelių rinkinys", kurį pristato Margarita Jurevičienė, Toma Jokubaitienė. Siūlome ne tik išsamų "Pažįstu raides. 33 kortelių rinkinys" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Margarita Jurevičienė, Toma Jokubaitienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pažįstu raides. 33 kortelių rinkinys". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pažįstu raides. 33 kortelių rinkinys" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pažįstu raides. 33 kortelių rinkinys" perkama kartu