0

Pažįstu ūkį. 333 paveikslėliai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pažįstu ūkį. 333 paveikslėliai

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 24x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 8
  • ISBN ar kodas: 9786094403491

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pažįstu ūkį. 333 paveikslėliai" aprašymas

Ar esi kada buvęs tikrame ūkyje?
Ar žinai, kokie naminiai gyvūnai laikomi ūkyje ar bėgioja po kiemą?
O kokiais įrankiais ir padargais ūkyje dirbama?

Atsiversk šią didelio formato, nuostabiomis fotografijomis iliustruotą knygą ir sužinok, kas auga darže ar sode, kokie maisto produktai mus pasiekia iš ūkių, kokie gyvūnai gyvena prie ūkininkų sodybų! Jų įvairovė tave apstulbins – juk knygoje net 333 paveikslėliai!

Parašykite atsiliepimą apie "Pažįstu ūkį. 333 paveikslėliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pažįstu ūkį. 333 paveikslėliai, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Pažįstu ūkį. 333 paveikslėliai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pažįstu ūkį. 333 paveikslėliai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pažįstu ūkį. 333 paveikslėliai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pažįstu ūkį. 333 paveikslėliai" perkama kartu