0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pažvelk, tai Vilnius (DVD)

2021-10-31 11.49 InStock
Į krepšelį

Aprašymas

Filmas "Pažvelk, tai Vilnius" nepretenduoja akademiškai ar enciklopediškai pateikti Vilniaus fotografijos istoriją, išsamiai pristatyti meistrus, kūrusius šio miesto fotovaizdus. Tai filmas apie meilę… meilę miestui ir jo gyventojams. Todėl filmas ir sudarytas iš nuotraukų, kuriose veikia žmonės. Jie yra arba tiesiogiai matomi, arba ką tik čia buvę, arba tuoj ateis, arba justi tų sienų sugerti praėjusių kartų žvilgsniai, prisilietimai, atodūsiai. Žodžiu, tai apgyvendinti miesto vaizdai, neskirti turistui. Tokių randame ir senųjų meistrų ir gyvųjų klasikų kūryboje.


Į filmą pateko tik nedidelė dalis fotografijų ir fotografų, kuriuos domina Vilniaus tematika. Stengtasi pasirinkti ir prakalbinti tas fotografijas, kurios ir šiandien jaudina, kurios yra išlaikiusios tam tikrą laiko išbandymą. Be to, pačių fotografų kalbėjimas apie savo ir kolegų darbus – tai dažnai nuotykio, atradimo, vadovėliuose neužfiksuoto gyvenimo istorija . Pagaliau tai pasakojimas apie būdą matyti gyvenimą ir daiktus, geriausiai atskleidžiantį Vilniaus dvasią.


Šiuolaikinės technologijos atsiskleidžia nuotraukų dinamines savybes. Fotografuotus vaizdus galima pamatyti visiškai kitaip, nei publikuotus albumuose. Tuomet netikėtai išryškėja fotografijos pasakojama istorija – lyg su padidinamuoju stiklu tyrinėtum šviesoraščio pagautus objektus, jų santykį ar savarankišką gyvenimą.Parašykite atsiliepimą apie "Pažvelk, tai Vilnius (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dokumentiniai filmai (DVD)


Dažnai su "Pažvelk, tai Vilnius (DVD)" perkama kartu