⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pedagoginės diagnostikos pradmenys

5,80 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 5.8 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pedagoginės diagnostikos pradmenys" aprašymas

Pedagoginė diagnostika, kaip edukologinių tyrimų metodinė dalis, yra sudėtingas ir sunkiai suvokiamas mokslas pradedantiesiems. Todėl šioje metodinėje knygoje "Pedagoginės diagnostikos pradmenys" dėmesys telkiamas į studijuojančiųjų gebėjimų ugdymą praktinėmis užduotimis, žaidimais, testais, kryžiažodžiais, situacijų analize.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pedagoginės diagnostikos pradmenys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pedagoginės diagnostikos pradmenys", Sada Sliužinskė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sada Sliužinskė su knyga "Pedagoginės diagnostikos pradmenys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pedagoginės diagnostikos pradmenys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sada Sliužinskė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pedagoginės diagnostikos pradmenys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pedagoginės diagnostikos pradmenys" perkama kartu