TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Pedingtonas ir kalėdinė staigmena

 • TOP
  44
  TOP 44
 • Nauja knyga
Kaina: 16,18 €
Kaina su kodu: 9,71 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 16.175 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pedingtonas ir kalėdinė staigmena" aprašymas

Jau daugiau nei šešis dešimtmečius meškiuko Pedingtono nuotykiai džiugina vaikus visame pasaulyje.

Kai Braunai su Pedingtonu nuvyksta į Kalėdų miestelį didžiojoje Londono universalinėje parduotuvėje, prasideda nepaprasta, netikėtumų kupina kelionė po Žiemos stebuklų šalį.

Be abejonės, Pedingtonas atsiduria nuotykių centre – juk smagiausi nuotykiai meškiuką susiranda patys! O pabaigoje jo laukia ypatinga staigmena nuo Kalėdų Senelio. Kas gi kitas galėtų rasti tobulą dovaną tokiam meškiukui kaip Pedingtonas?

„Pedingtonas ir kalėdinė staigmena“:

    • turtina žodyną ir vaizduotę;

    • žaisminga, šilta ir juokinga kalėdinė istorija pralinksmins ir vaikus, ir suaugusiuosius;

    • skatina gerumą ir vaizduoja gražius šeimos santykius.

„Meškiuko Pedingtono neįmanoma nepamilti. Geraširdis ir labai smalsus meškiukas visada pasiruošęs ne tik pasmaguriauti marmelado ar kitų skanėstų, bet ir atskubėti į pagalbą bei išbandyti ką nors nauja. Pedingtonas, be abejonės, yra vaikiško amžiaus personažas, pasižymintis vaikišku gerumu, atvirumu ir smalsumu. Viskas, prie ko tik prisiliečia Pedingtono letenėlė, virsta smagiu ir įsimintinu nuotykiu. Toks jau jis meškiukas – bėdos bėdelės jį tiesiog pačios susiranda, nors jis pats niekada jų neieško.

Knygos apie meškiuką Pedingtoną ne tik juokingos ir smagios, bet ir išsiskiria itin šilta, jaukia atmosfera: Braunų šeimoje santykiai gražūs, čia gebama atleisti, priimti kitą tokį, koks jis yra, net kai meškiukas netyčia priverda daug košės...

Pedingtono kūrėjas Michaelas Bondas yra pasakojęs, kad vienu iš šio personažo įkvėpimo šaltinių tapo jaunystėje matyti širdį veriantys vaizdai, kai prieš pat Antrąjį pasaulinį karą ir jo metais daugybė žydų vaikų iš įvairių Europos šalių buvo evakuojami į Londoną. Jie atvykdavo tik su lagaminu ir ant kaklo pakabinta kortele su svarbiausia informacija apie juos. Su Pedingtonu skaitytojai susipažįsta panašiomis aplinkybėmis – iš Gūdžiojo Peru, nebeturėdamas kas juo pasirūpintų, meškiukas atvyksta į Londoną tik su lagaminėliu ir kortele. Jam labai pasiseka – sutinka puikią šeimą ir ši priima jį gyventi kartu. O tada prasideda neprasti ir juokingi meškiuko nuotykiai.“
Eglė Baliutavičiūtė

Michael Bond (1926–2017) – britų vaikų rašytojas, kurio personažas meškiukas Pedingtonas kūrėją išgarsino visame pasaulyje. Knygų serija apie šio nepaprasto meškiuko nuotykius yra tapusi vaikų literatūros klasika, pagal jas pastatytas ne vienas Holivudo filmas, sukurta žaislų ir suvenyrų, o Didžiojoje Britanijoje net išleista speciali moneta su meškiuko atvaizdu. Pirmoji serijos knyga „Meškiukas vardu Pedingtonas“ išleista 1958 m. 


 • Pavadinimas originalo kalba: Paddington and the Christmas Surprise
 • Autorius: Michael Bond
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2023
 • Knygos puslapių skaičius: 32
 • Formatas: 26x27, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090157190
 • Vertėjas: Vainius Bakas
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Pedingtonas ir kalėdinė staigmena"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pedingtonas ir kalėdinė staigmena", kurį pristato Michael Bond. Siūlome ne tik išsamų "Pedingtonas ir kalėdinė staigmena" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Michael Bond. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pedingtonas ir kalėdinė staigmena". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pedingtonas ir kalėdinė staigmena" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pedingtonas ir kalėdinė staigmena" perkama kartu