⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pėdos ir batai (knyga su defektais)

Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pėdos ir batai (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knyga „Pėdos ir batai“ skirta ugdyti avalynės avėjimo kultūrą. Lietuva dar labai atsilieka nuo kraštų, turinčių gilias batų pritaikymo prie pėdų tradicijas, Taip teigdami autoriai turi omenyje ne tik visuomenės žinių lygį ir įpročius. Mūsų šalyje šioje srityje trūksta elementarių paslaugų. Nedaug kur galima išsitirti pėdas, pėdos judesių biomechaniką. Nėra ir tokių paslaugų, kaip avalynės parinkimo konsultacijos (angl. footwear advice), kurias angliakalbėse šalyse teikia podiatristai-chiropraktikai, o kontinentinėje Europoje – pėdų terapeutai.

Knyga „Pėdos ir batai“ skirta ne tik sportininkams ir jų treneriams, bet ir visiems sportuojantiems ir aktyviai gyvenantiems žmonėms. Ji taip pat bus naudinga sportinės ir žygio avalynės platintojams, pardavimų konsultantams, kurie yra labai svarbūs ugdant visuomenėje avalynės avėjimo kultūrą ir skleidžiant atitinkamas žinias. Deja, Lietuvoje pardavimų konsultantai kompetetingu patarimu pirkėjus džiugina gana retai.

„Pėdos ir batai“ yra ne tik pirma knyga lietuvių kalba, kurioje nagrinėjama sportinės pėdos ir sportinių batų suderinamumo problematika, bet, ko gero, pirrmoji šiai temai skirta knyga pasaulyje. Atskirų tipų sportinių batų biomechaninio efektyvumo problematika nagrinėta eilėje mokslinių straipsnių, skelbiamų specializuotose sporto medicinos žurnaluose. Tačiau platesnių, labiau apibendrinančių ir sistemiškų publikacijų šia tema iki šiol nebuvo.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pėdos ir batai (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Gediminas Kostkevičius, Valentinas Kaušvidas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pėdos ir batai (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pėdos ir batai (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pėdos ir batai (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pėdos ir batai (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gediminas Kostkevičius, Valentinas Kaušvidas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pėdos ir batai (knyga su defektais)" perkama kartu