⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pėdsakai pernykščiame sniege

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pėdsakai pernykščiame sniege" aprašymas

Kas paliko pilkam vyriokui kupiūrų pundelį – avansą už žmogžudystę, kurios jis nesugebėjo įvykdyti?

Šią kraupoką mįslę per plauką išvengusiam mirties stambaus instituto vadovui apsiima išaiškinti Aldas Gailiušis, draugų rate jau vadinamas privačiu sekliu. Pastarasis, kaip ir kituose B. Mackonytės detektyvuose, neišsiverčia be tardytojo Mato Valksnos pagalbos.

Prieš du dešimtmečius vien žodžiai „seklys mėgėjas“ sukeldavo tuometinės mūsų teisėsaugos atstovų pasipiktinimą. O milicijos papulkininkis Matas Valksna jau tada samprotavo: „...kai legalizuojasi mafijozai, prostitutės, narkomanai, kai sukčiai steigia kooperatyvus, ar vieną gražų rytmetį nepradės dygti tokie „šeimyniniai seklių biurai“? Aišku viena: vidaus reikalų tarnyboje darbo nuo to nesumažės.“

Kas pasikeitė per tuos dvidešimt metų mūsų teisėsaugoje ir visuomenėje, tegu sprendžia skaitytojas.


  • Autorius: Birutė Mackonytė
  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 12x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955739296

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pėdsakai pernykščiame sniege"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pėdsakai pernykščiame sniege", Birutė Mackonytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Birutė Mackonytė su knyga "Pėdsakai pernykščiame sniege" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pėdsakai pernykščiame sniege" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Birutė Mackonytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pėdsakai pernykščiame sniege" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pėdsakai pernykščiame sniege" perkama kartu