Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pelėda Drūlija ir diena NE. Terapinės pasakos vaikams

5.0
(23 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 19,99 €
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-02-23 Edita

Terapinių pasakų paslaptis ta, jog jos žymiai geriau veikia, nei tiesioginiai nurodinėjimai ir pamokymai. Tad ir šioje knygoje vaikai gali patys atrasti būdus, kaip elgtis, kai užklumpa negera Nediena ir kai nieko nesinori. Taip pat, labai naudinga pasaka norintiems prisijaukinti žaibų ir griaustinių baimę, ypač artėjant šiltajam sezonui. Ir kartu su pelėdžiuke bandysime išsiaiškinti, kur yra vieta "kažkur", kai ji kiekvienąkart vis kitur.
O svarbiausia, vaikui perduodama žinutė – kad visa tai normalu, taip nutinka ir kitiems bei kažkada, o gal jau visai visai greitai, tai praeis. Puiki knyga, verta būti kiekvienos šeimos bibliotekėlėje.


2022-10-31 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pelėda Drūlija ir diena NE. Terapinės pasakos vaikams" aprašymas

Terapinės pasakos – fantastiškas išradimas! Tai smagios istorijos, kuriose tarp eilučių slypi mažiesiems klausytojams skirtos žinutės. Jos stebuklingai lengvai pasiekia vaikų galveles bei širdeles ir yra gerokai patrauklesnės ir aiškesnės, negu tiesiai jiems sakomi prašymai, pasiūlymai ar nurodymai.

Tokių pasakų laikas – ne tik nuostabus būdas bendrauti su vaikais, bet ir puiki galimybė suteikti jiems įvairių žinių, skatinti mąstymą, plėsti žodyną, lavinti atmintį, puoselėti kūrybiškumą. Tai geras metas megzti tvirtą emocinį ryšį tarp pasakotojo (Jūsų) ir klausytojo (vaiko).

Šioje knygoje "Pelėda Drūlija ir diena NE. Terapinės pasakos vaikams" rasite tris terapines pasakas apie pelėdą Drūliją ir sužinosite:

* Kas įvyko, kai ją aplankė diena NE;
* Kaip Drūlija kartu su griaustiniu smagiai laiką leido;
* Kodėl pelėda ieškojo paslaptingosios vietos KAŽKUR.

Knygos "Pelėda Drūlija ir diena NE" pradžioje yra laiškas, skirtas terapinių pasakų skaitytojams. Jame rasite kelis paprastus, bet vertingus patarimus.Kiti taip pat domėjosi


2022-02-23

Terapinių pasakų paslaptis ta, jog jos žymiai geriau veikia, nei tiesioginiai nurodinėjimai ir pamokymai. Tad ir šioje knygoje vaikai gali patys atrasti būdus, kaip elgtis, kai užklumpa negera Nediena ir kai nieko nesinori. Taip pat, labai naudinga pasaka norintiems prisijaukinti žaibų ir griaustinių baimę, ypač artėjant šiltajam sezonui. Ir kartu su pelėdžiuke bandysime išsiaiškinti, kur yra vieta "kažkur", kai ji kiekvienąkart vis kitur.
O svarbiausia, vaikui perduodama žinutė – kad visa tai normalu, taip nutinka ir kitiems bei kažkada, o gal jau visai visai greitai, tai praeis. Puiki knyga, verta būti kiekvienos šeimos bibliotekėlėje.

2021-04-27

Kas nuostabiausia, kad tokias pasakas galima dovanoti ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, nes jas paskaičius tikrai pasidaro aplink viskas šviesiau :)

Pelėda Drūlija ir diena NE knygelėje yra trys pasakos.

1. Pelėda Drūlija ir diena NE.
Mėgstamiausia pasaka, nes visiems mums pasitaiko diena NE. Pelėda Drūlija atsikelia nepailsėjusi, ir nieko nenori, nuolat kartoja ne ne ne. Nevalgys, nežais, nedarys, nenorės... O kam nepasitaiko tokių dienų? O smagiausia dalis, kad  Zuzikas davė patarimą, kaip padėti sau, kai ateina diena NE. Galbūt ir jums tiks jo patarimas?

Labai patiko originalūs veikėjų vardai - dramblys Jeronimas Taputapas, briedis Silvestras ar žvirblis Zuzikas.

2. Kaip Drūlija ir Griaustinis kartu dundėjo.
Pasaka apie kazlėkus, varlės Pomponcės patarimą ir apie žaidimą, kurį reikia žaisti tada, kai ima griaudėti griaustinis. Kadangi artėja vasara, reiks išbandyti šitą žaidimą :)

3. Kaip Drūlija ieškojo KAŽKUR
Drūlija ruošėsi į išvyką, tačiau nerado savo gertuvės, tad pradėjo jos ieškoti. Namie neradusi, patraukė kažkur kitur. Taip skraidžiojo ir savo draugų klausinėjo kur yra tas KAŽKUR... Spėkit kur buvo jos tas KAŽKUR? O kur briedžio Silvestro KAŽKUR? :)

Kiekvienąkart skaitant galima vis kažką naujo atrasti, suprasti, pamatyti.
Kiekvienas puslapis pilnas gražių iliustracijų, turtingu žodynu, dainelėm, gražiais lietuviškais ištiktukais ir net puslapių numeriukai su ,,cinkeliu".

Geriausios rekomendacijos!

2021-02-22

Sūnui labai patinka. Dovanojam pažįstamiems vaikučiams ir vis gaunu tėvelių atsiliepimus, kad knygutė greitai tampa itin mėgstama mažylių. Labai rekomenduoju!

2021-02-12

Nuostabi knyga! Patinka ir vaikams, ir man. Visko daug naudingo galima rasti - ir apie kasdienes bėdas (netvarką, dantukus), ir apie emocijas, mintis, nesėkmes.

2021-02-12

Mušų sūnaus mėstamiausia knyga! Ačiū autorei

2021-02-12

Labai smagi, o kartu ir lavinanti, prasminga knygelė vaikams. Tinka ne tik mažiems, bet ir dideliems.

2021-02-10

Labai gražiai iliustruota ir nuotaikingai, bei paprastai, net ir mažuliams, parašyta knygelė.

2020-11-05

Pelėda Drūlija užkariavo mūsų simpatijas ir rado kelią į mūsų širdis nuo pat pirmų sakinių. Taiklios istorijos ir personažai su artimais išgyvenimais įtraukia ne tik mažylį, bet ir mus su vyru. Knygoje taikliai įvardintos savijautos mums padeda su vaiku kalbėtis kasdien. Nuostabu, kad istorijos išties veikia terapiškai, mus suburia ir sujungia per šypsenas, juoką, aptarimus.
Šmaikštūs, pilni tūriu personažai su fantastiškais vardais ir ypatingos iki smulkmenų išjaustos iliustracijos kaskart leidžia pamatyt naujų detalių. Drąsiai sakau, kad tai viena mėgstamiausių mūsų knygų per trijų metų laikotarpį. Ačiū Autorei ir Iliustratorei už tokį kokybišką kūrinį!

2020-07-31

Puiki knyga, kurią labai pamilo dukrytė! Skaitome tiek dažnai, kad jau mintinai moku

2020-04-21

Nuostabi knyga su puikiomis iliustracijomis. Skaitom daznai, tyrinejam paveikslelius ir laukiam daugiau autores kuriniu!

2020-03-11

Tikrų tikriausia terapija vaikams ir mums patiems (tėvams):). Ačiū!!!

2020-03-07

Nuostabi knyga, kuri padeda vaikams susipažinti su kasdieniu pasauliu, o svarbiausia su savo jausmais, išgyvenimais, gyvenimiškomis situacijomis. Knyga su nuostabaus grožio piešiniais, kuriuos su vaiku galima aptarti, pasigrožėti, mokytis pamatyti visas smulkmenas. Skaitome kasdien, nes vis atrandame kažką naujo! Man kaip mamai labai svarbu, kad knyga būtų kokybiška, o čia kokybiškas ir žodis, ir mintis, ir piešiniai. Terapija ne tik vaikams, bet ir tėvams!

2020-03-06

Begalo įdomios ir įtraukiančios terapinės pasakos mums atradimas, o paslėpta žinutė mažąjam klausytojui dar sunkiai suprantama (14 mėn.), bet skaitovams (tėveliams ir kt.) puikus priminimas kaip reikėtų elgtis kaip aplanko diena NE ir kad daiktus reikia laikyti tam skirtoje vietoje, kad netektų ieškoti KAŽKUR. Mažąjam ir man labai patiko kaip Drūlija išėjo grybų ieškoti, ši pasaka turi tiek daug ištiktukų, tad tikiu, kad visi klausytojai tikrai liks neabejingi ir mėgins juos atkartoti, kaip ir manasis sūnus :)

2020-03-01

Labai grazios terapines istorijos, mazutei dar tik metukai ir 8 menesiai, bet idemiai isklauso ir ir komentuoja, zavios iliustracijos! Nuostabi knygele!

2020-02-23

Mažylis labai mėgsta šią knygą. Jam 3 metukai ir įdomiausia knygos dalis yra, kaip Drūlija ėjo grybauti ir kodėl briedis valgo grybus :) Labai pravertė patarimas knygoje, ką daryti kai viskas visą dieną mažyliui yra "ne, ne ne....". Atsakymą surasite šioje knygoje :) Labai rekomenduoju

2020-02-11

Tai nuostabi knyga, kuri labai patinka mano dukrytei, o jai tik 2 metukai :) Čia viskas apgalvota iki smulkmenos, ir tekstas ir piešiniai. Džiaugiuosi, kad ją turime dabar ne tik mes, bet ir mūsų draugai

2020-02-01

Skaitome šią knygą kasdien jau kelis mėnesius, o dukra vis prašo dar :) Visa šeima pamilo pelėdą Drūliją! Labai lauktume ir daugiau istorijų iš Drūlijos gyvenimo.

2020-01-19

Graži knygelė.

2019-12-02

Labai miela knyga. Gražus leidimas, istorijos vaikui labai patiko, paveikslėliai taip pat :) Rekomenduoju visiems :)

2019-11-28

Vaikams labai patiko :)

2019-11-28

Tai kitokios pasakos - tokių dar neskaitėme ! Gal tai net pirmos terapinės pasakos lietuviškai ? Per pasakas vaikams nejučia perduodamos prasmingos pamokos ir mintys. Iliustracijos - labai gražu !

2019-11-28

Kiekviename sakinyje vyksta tiek daug, o pelėda Drūlija puikiai atspindi vaikų dieneles ir patarimai labai praverčia, ypatingai, kai ištinka dienos NE :) ar mūsų berniukai ir jų tėtis ieško pamesto daikto KAŽKUR :) Labai linksmos istorijos, gražios ir turiningos iliustracijos, patiko, skaitysim dar ir dar kartą :)

2019-11-24

Rekomenduoju labai, skaitom kas vakarą, 3mečiui sūnui labai patinka.

Parašykite atsiliepimą apie "Pelėda Drūlija ir diena NE. Terapinės pasakos vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pelėda Drūlija ir diena NE. Terapinės pasakos vaikams", kurį pristato Inga Narijauskienė. Siūlome ne tik išsamų "Pelėda Drūlija ir diena NE. Terapinės pasakos vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Inga Narijauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pelėda Drūlija ir diena NE. Terapinės pasakos vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pelėda Drūlija ir diena NE. Terapinės pasakos vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pelėda Drūlija ir diena NE. Terapinės pasakos vaikams" perkama kartu