0

Pelėda Drūlija ir diena NE. Terapinės pasakos vaikams

5.0
(15 įvertinimai)
13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-07-31 Irena

Puiki knyga, kurią labai pamilo dukrytė! Skaitome tiek dažnai, kad jau mintinai moku

Informacija

Pelėda Drūlija ir diena NE. Terapinės pasakos vaikams

  • Leidėjas: Inga Narijauskienė
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 24x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 60
  • ISBN ar kodas: 9786094753947

2020-08-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pelėda Drūlija ir diena NE. Terapinės pasakos vaikams" aprašymas

Terapinės pasakos – fantastiškas išradimas! Tai smagios istorijos, kuriose tarp eilučių slypi mažiesiems klausytojams skirtos žinutės. Jos stebuklingai lengvai pasiekia vaikų galveles bei širdeles ir yra gerokai patrauklesnės ir aiškesnės, negu tiesiai jiems sakomi prašymai, pasiūlymai ar nurodymai.

Tokių pasakų laikas – ne tik nuostabus būdas bendrauti su vaikais, bet ir puiki galimybė suteikti jiems įvairių žinių, skatinti mąstymą, plėsti žodyną, lavinti atmintį, puoselėti kūrybiškumą. Tai geras metas megzti tvirtą emocinį ryšį tarp pasakotojo (Jūsų) ir klausytojo (vaiko).

Šioje knygoje "Pelėda Drūlija ir diena NE. Terapinės pasakos vaikams" rasite tris terapines pasakas apie pelėdą Drūliją ir sužinosite:

* Kas įvyko, kai ją aplankė diena NE;
* Kaip Drūlija kartu su griaustiniu smagiai laiką leido;
* Kodėl pelėda ieškojo paslaptingosios vietos KAŽKUR.

Knygos "Pelėda Drūlija ir diena NE" pradžioje yra laiškas, skirtas terapinių pasakų skaitytojams. Jame rasite kelis paprastus, bet vertingus patarimus.

2020-07-31

Puiki knyga, kurią labai pamilo dukrytė! Skaitome tiek dažnai, kad jau mintinai moku

2020-04-21

Nuostabi knyga su puikiomis iliustracijomis. Skaitom daznai, tyrinejam paveikslelius ir laukiam daugiau autores kuriniu!

2020-03-11

Tikrų tikriausia terapija vaikams ir mums patiems (tėvams):). Ačiū!!!

2020-03-07

Nuostabi knyga, kuri padeda vaikams susipažinti su kasdieniu pasauliu, o svarbiausia su savo jausmais, išgyvenimais, gyvenimiškomis situacijomis. Knyga su nuostabaus grožio piešiniais, kuriuos su vaiku galima aptarti, pasigrožėti, mokytis pamatyti visas smulkmenas. Skaitome kasdien, nes vis atrandame kažką naujo! Man kaip mamai labai svarbu, kad knyga būtų kokybiška, o čia kokybiškas ir žodis, ir mintis, ir piešiniai. Terapija ne tik vaikams, bet ir tėvams!

2020-03-06

Begalo įdomios ir įtraukiančios terapinės pasakos mums atradimas, o paslėpta žinutė mažąjam klausytojui dar sunkiai suprantama (14 mėn.), bet skaitovams (tėveliams ir kt.) puikus priminimas kaip reikėtų elgtis kaip aplanko diena NE ir kad daiktus reikia laikyti tam skirtoje vietoje, kad netektų ieškoti KAŽKUR. Mažąjam ir man labai patiko kaip Drūlija išėjo grybų ieškoti, ši pasaka turi tiek daug ištiktukų, tad tikiu, kad visi klausytojai tikrai liks neabejingi ir mėgins juos atkartoti, kaip ir manasis sūnus :)

2020-03-01

Labai grazios terapines istorijos, mazutei dar tik metukai ir 8 menesiai, bet idemiai isklauso ir ir komentuoja, zavios iliustracijos! Nuostabi knygele!

2020-02-23

Mažylis labai mėgsta šią knygą. Jam 3 metukai ir įdomiausia knygos dalis yra, kaip Drūlija ėjo grybauti ir kodėl briedis valgo grybus :) Labai pravertė patarimas knygoje, ką daryti kai viskas visą dieną mažyliui yra "ne, ne ne....". Atsakymą surasite šioje knygoje :) Labai rekomenduoju

2020-02-11

Tai nuostabi knyga, kuri labai patinka mano dukrytei, o jai tik 2 metukai :) Čia viskas apgalvota iki smulkmenos, ir tekstas ir piešiniai. Džiaugiuosi, kad ją turime dabar ne tik mes, bet ir mūsų draugai

2020-02-01

Skaitome šią knygą kasdien jau kelis mėnesius, o dukra vis prašo dar :) Visa šeima pamilo pelėdą Drūliją! Labai lauktume ir daugiau istorijų iš Drūlijos gyvenimo.

2020-01-19

Graži knygelė.

2019-12-02

Labai miela knyga. Gražus leidimas, istorijos vaikui labai patiko, paveikslėliai taip pat :) Rekomenduoju visiems :)

2019-11-28

Vaikams labai patiko :)

2019-11-28

Tai kitokios pasakos - tokių dar neskaitėme ! Gal tai net pirmos terapinės pasakos lietuviškai ? Per pasakas vaikams nejučia perduodamos prasmingos pamokos ir mintys. Iliustracijos - labai gražu !

2019-11-28

Kiekviename sakinyje vyksta tiek daug, o pelėda Drūlija puikiai atspindi vaikų dieneles ir patarimai labai praverčia, ypatingai, kai ištinka dienos NE :) ar mūsų berniukai ir jų tėtis ieško pamesto daikto KAŽKUR :) Labai linksmos istorijos, gražios ir turiningos iliustracijos, patiko, skaitysim dar ir dar kartą :)

2019-11-24

Rekomenduoju labai, skaitom kas vakarą, 3mečiui sūnui labai patinka.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku


Dažniausiai perkama kartu