⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pelėda Drūlija ir žiovuliukai. Terapinės pasakos vaikams

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
22,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-21 Karolina

Pelėdos Drūlijos knygelė užima ypatingą vietą mūsų namuose. Ji turtinga dialogais ir žodelių žodelyčių gausa, o tai įkvepia tėvelius ją skaityti labai teatrališkai. Pasakų turinys išties terapinis, puslapiai stori ir malonūs liesti, o iliustracijos kiekviename puslapyje glosto akį.


2023-02-28 22.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pelėda Drūlija ir žiovuliukai. Terapinės pasakos vaikams" aprašymas

Visa ši knyga „Pelėda Drūlija ir žiovuliukai“ skirta MIEGUI.

Joje rasite PENKIAS terapines pasakas, skirtas saldžiam miegui – vienos trumpesnės, kitos ilgesnės - ir eilėraštį „Vakaro draugas".

Šios knygos istorijos padės vaikams nurimti ir užmigti, lavins jų įgūdžius užmigti patiems, pristatys miegą kaip nuostabų bičiulį, su kuriuo labai malonu susitikti, pakvies kurti savo miego ritualus ir papasakos, ką daryti susapnavus nepatinkantį sapną.

Palydėkime į miego karalystę iškeliaujančius vaikus Drūlijos pasakomis ir padovanokime jiems stebuklingus įrankius, kurie leis jaustis ramiau, saugiau ir drąsiau. Galbūt šie įrankiai pravers sapne? O gal pabudus vidury nakties? Juk kai vakare paliekame miegančius vaikus, jie lieka patys su savimi – ne tik sapnuose, bet ir naktyje. Miegas – pirmoji vieta, į kurią išleidžiame savo mažylius vienus... Suteikime jiems galių, kurios padės mėgautis miegu, poilsiu ir sapnais.

Drūlijos pasakos – smagios, įtraukiančios, formuojančios vertybes, padedančios augti. Šios istorijos lengvai suprantamos ir leidžia vaikams greitai susitapatinti su personažais, skatina juos atrasti svarbias tiesas, suburia ir suartina visą šeimą. Be to, jos lavina vaizduotę ir atmintį, stiprina emocinį ir socialinį intelektą, spartina kalbos raidą, plečia žodyną, puikiai tinka ritualų kūrimui.

Tegul į vaikų lovytes kartu su jūsų skaitomomis pasakomis įsirango švelnumas, jaukumas, šiluma ir meilė. Pasidžiaukite nuostabiomis artumo akimirkomis su savo mažyliais.

Specialistų atsiliepimai apie knygą „Pelėda Drūlija ir žiovuliukai"

„Autorė kartu su Drūlija ir vėl veda mus į žaismingą, o kartais tokį sudėtingą vaikystės pasaulį. Šios istorijos padeda vaikams suprasti save, atrasti naujų būdų įveikti sunkumus, o tėvams – pažvelgti į kasdienines „vaikiškas“ situacijas ne vaikiškomis Drūlijos akimis.“
Aušra Kurienė, Paramos vaikams centro vadovė, psichologė psichoterapeutė

„Vaikų ir miego draugystei kartais prireikia nedidelio palaikymo. Priminimo, koks magiškas gali būti poilsio laikas. Jaukiose Drūlijos istorijose vaikai atpažins save. Pavargusius, sapnuojančius ir nekantraujančius susitikti su Miegu.
Drūlijos pasakos - puikios, kuriančios gražų ryšį su miegu. Vaizdingos istorijos, turtingos plačiu žodynu, tarsi nejučia nukelia mus į mišką, kuriame gausu spalvų, kvapų ir iš ankstenių knygų jau pažįstamų gyvūnų. Pakeliavus po šias istorijas daug lengviau prisikviesti ir padūkėlius žiovoliukus, ir ramius sapnus, ir net patį MIEGĄ. Mano dukras ypatingai sužavėjo eilėraštis „Vakaro draugas“ – juk nesunku atspėti apie ką jis, tiesa?"

Dovilė Šafranauskė, kūdikių ir vaikų miego specialistė, „Miego pelytės“ įkūrėja, dvynukių Sofijos ir Tėjos mama

„Šios Drūlijos istorijos dainos ritmu šokdina vaizduotę, lenkia prie miego ir įsupa į jaukumo skraistę. Puikus skaitinys prieš miegą ne tik vaikams!
Autorė gerai nusimano, kas tinka mažiems vaikams - paprastos istorijos su pakartojimais ir vaizdingais aprašymais įtraukia, įsuka ir nuneša visus į vaizduotės šalį.
Tikiu, kad tokios knygos skaitymo nauda vaikams labai įvairi, tik ji ne taip lengvai pastebima ir pamatuojama. Juk tas jaukumas skaitant knygą kartu su vaiku kuria ir jūsų ryšį su vaiku, ir vaiko ryšį su knyga, o pasakojimo ramumas padeda nurimti ir vaiko, ir suaugusiojo mintims ir jausmams, nuteikia poilsiui ir miegui. Tokia knyga - pagalba ne tik vaikams, bet ir tėvams, nes netgi jei ir šitos pasakos vaikų neužmigdys, tai tikrai nuramins tėvus, ir tada jiems žymiai lengviau pavyks užmigdyti savo mažylius :)
Puiki knygos idėja ir puikus jos įgyvendinimas. Tik komplimentai!
Pasakos apie pelėdą Drūliją - pačios geriausios, tinkamiausios ir maloniausios skaityti lietuviškos pasakos mūsų mažiesiems!“

Monika Skerytė-Kazlauskienė, psichologė, Vaiko psichologijos centro steigėja

„Drūlija ir mažiems, ir dideliems netrunka tapti tiek drauge, tiek autoritetu, tiek savęs atspindžiu.
Šmaikšti ir išradinga kalba, daugybė prasmės sluoksnių ir iš kasdienybės ištrauktos istorijos ir situacijos padeda lengvai susitapatinti su tekstais ir vėliau – gyvenime – prisiminti įvairias Drūlijos mintis ir išmintis. Drūlija įkvepia mokytis kurti nuoširdų ir etišką santykį ne tik su aplinkiniais ir pačia aplinka – gamta, bet ir savimi, nes atskleidžia, kaip svarbu pažinti ir suprasti emocinius ir fizinius savo kūno ženklus, kad gebėtume juo kuo tinkamiau pasirūpinti.
Šioje knygelėje karaliauja ne tik jau įprastos jaukios draugystės tarp pasakos veikėjų, bet ir jauki draugystė su miegu, jo ritualais ir įvairiomis gero miego paslaptimis.“

Akvilė Giniota, lytiškumo ugdytoja, VU ugdymo mokslų doktorantė

„Ketvirtoji Pelėdos Drūlijos knyga - miego ir sapnų pasaulis. Ši svarbi, daug iššūkių mažylius auginančioms šeimoms kelianti tema knygoje pateikiama visapusiškai ir labai žaismingai.
Čia rasite įvairių paveikių idėjų laikui prieš miegą ir miego metui – tai suteiks šiam procesui įvairovės, įdomumo ir patrauklumo.
Skaitant ketvirtąją Pelėdos Drūlijos knygą tikrai galima prisijaukinti miegą kaip gražų, artimą draugą, kuris yra kiekvieną dieną greta mūsų. Miegas čia pateikiamas kaip šaunus ir be galo žaismingas užsiėmimas, lydimas mielų būtybių „žiovuliukų“, jo metu galima džiūgauti, pasipasakoti, draugauti, kurti stebuklus (sapnuoti).
Man asmeniškai didžiausią įspūdį paliko užmigimo technika, atskleista Pietų miego pasakoje, kurioje be galo žaismingai, jautriai ir rūpestingai pateikiamas „žvilgsnis į mūsų kūno vidų“ - atskirų kūno dalių pastebėjimas, pagarbos kūnui skatinimas ir atpalaidavimas. Pasirodo, net pasakos gali mokyti relaksacijos būdų!
Ir kaip gražiai IR ŠIOJE Drūlijos pasakų knygoje reaguojama į vaiko nesėkmes, kaip didžiausią vertybę pabrėžiant tarpusavio ryšį! Juk gali nepavykti pagauti žiovuliuko, gali nepavykti užmigti, tačiau visa tai yra „nieko tokio“ – svarbiausia švelniai padrąsinti vaiką PABANDYTI DAR KARTĄ, suteikti pagalbos ir kartu pasidžiaugti. Argi ne žavinga? Vat tokia yra ta Ketvirtoji Pelėdos Drūlijos pasakų knyga, kupina malonių netikėtumų, autentiškų iliustracijų ir mokymo pažvelgti giliau.“

Ramunė Narkevičiūtė Jarista, vaikų psichologėKiti taip pat domėjosi


2022-12-21

Pelėdos Drūlijos knygelė užima ypatingą vietą mūsų namuose. Ji turtinga dialogais ir žodelių žodelyčių gausa, o tai įkvepia tėvelius ją skaityti labai teatrališkai. Pasakų turinys išties terapinis, puslapiai stori ir malonūs liesti, o iliustracijos kiekviename puslapyje glosto akį.

2022-11-22

Pelėda Drūlija mūsų namuose labai mylima - dažnai pabaigus skaityti net nenukeliauja atgal į knygų lentyną, nes yra paliekama prie lovos, o paskui skaitoma vėl ir vėl. Kaip nuostabu buvo šioje knygoje atrasti kaip tik tokį pasiūlymą - palikti atverstą knygą prie lovelės, kad sapnarožės siųstų gražiausius sapnus! Visai nesistebiu, kad dukrai Drūlija - lyg artima draugė, išgyvenanti tai, ką išgyvena ir dauguma vaikų, bet man pačiai šioje knygoje sugulusios pasakos padėjo suvokti, koks visgi nuostabus ir stebuklingas yra MIEGO laikas. Sulig šios knygos atsiradimu namuose, sąmoningai stengiamės pasilikti daugiau laiko vakaro skaitymams, kad kartu su Drūlija lėtai, jaukiai ir šiltai pasinertume į magišką sapnų pasaulį. Užliūliuoja ne tik vaikus, išbandyta :)

Parašykite atsiliepimą apie "Pelėda Drūlija ir žiovuliukai. Terapinės pasakos vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pelėda Drūlija ir žiovuliukai. Terapinės pasakos vaikams", kurį pristato Inga Narijauskienė. Siūlome ne tik išsamų "Pelėda Drūlija ir žiovuliukai. Terapinės pasakos vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Inga Narijauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pelėda Drūlija ir žiovuliukai. Terapinės pasakos vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pelėda Drūlija ir žiovuliukai. Terapinės pasakos vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pelėda Drūlija ir žiovuliukai. Terapinės pasakos vaikams" perkama kartu