0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pelenai asilo kanopoje. Smegenų padažas. Ekskursija: casa matta

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 1.73 SoldOut

Knygos "Pelenai asilo kanopoje. Smegenų padažas. Ekskursija: casa matta" aprašymas

Postmodernizmą išpažįstantis talentingas autorius tikrovę modeliuoja eksploatuodamas įvairių amžių kultūrines ir istorines realijas. Jo mintis skvarbiai skrodžia epochas (nuo antikos iki šių dienų), apnuogindama amžinai aktualius - gėrio ir blogio, tiesos ir melo, prasmės ir beprasmybės - skaudulius. Visa tai daroma lengvai, tarsi žaidžiant žodžiais ir jų prasmėmis, nevengiant grotesko ir iš pirmo žvilgsnio nesuderinamų kontrastų.


Parašykite atsiliepimą apie "Pelenai asilo kanopoje. Smegenų padažas. Ekskursija: casa matta"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pelenai asilo kanopoje. Smegenų padažas. Ekskursija: casa matta", kurią skaitytojams dovanoja Herkus Kunčius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Herkus Kunčius su knyga "Pelenai asilo kanopoje. Smegenų padažas. Ekskursija: casa matta" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pelenai asilo kanopoje. Smegenų padažas. Ekskursija: casa matta" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Herkus Kunčius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pelenai asilo kanopoje. Smegenų padažas. Ekskursija: casa matta" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pelenai asilo kanopoje. Smegenų padažas. Ekskursija: casa matta" perkama kartu