⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pelenai

Kaina: 7,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pelenai" aprašymas

Kaunas... Ruduo... Laivės alėja... Atgimimo laikai.
Ir čia, kaip baladėj, prasideda ir tęsiasi A. Drilingos romano „Pelenai" veiksmas.
Tai dailininko Roberto ir Silvijos, Sąjūdžio veikėjo žmonos, didelė, graži ir nelaiminga meilė.
Sergančios senutės Onutės Vykintaitės vaiduokliškos reminescencijos perkelia mus į pokarį, į Sibiro lagerius, kuriuose per prievartą atėjo į šį pasaulį jos sūnus Adolfas. Lietuvoje tapęs partiniu veikėju, vėliau Sąjūdžio aktyvistu, vyriausybės nariu, vienu turtingiausių Kauno žmonių.
Painus, tragiškas herojų gyvenimas romane pavirsta kraujo ir pelenų mase.

„Skaitant romanų iš pradžių net atrodo, kad ir pats autorius skęsta, ir savo skaitytoją paskandins visiems žmonių istorinių įvykių sraute, nuolatos verpetuojančiame pagrindinio herojaus minčių ir asociacijų tėkmėje. (...) Tačiau kai skaitytojas priartėja prie pabaigos, romano sandara labiau primena baladę. Toji baladė, kaip dera žanrui, rūsti ir net kraupi, jei peržvelgi ją chronologiškai metraštine tvarka. (..?)
Nauji romanai ir naujos baladės, tikėkimės, atskleis mums kitokius, gal šviesesnius likimo įprasminimus. Bet ir Antano Drilingos eskizas duoda peno pamąstyti, žinoma, kas dar turi laiko ar noro skaityti romanus ir mąstyti.“

Algimantas Bučys. Barbarai vice vena klasikai. 2008.


  • Autorius: Antanas Drilinga
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786098219432

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pelenai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pelenai", Antanas Drilinga. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Drilinga su knyga "Pelenai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pelenai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Drilinga. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pelenai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pelenai" perkama kartu